Купити сталевий шестигранник в Харкові

Завжди в наявності і на складі новий або б/в металевий шестигранник

Google maps icon  Відгуки на сайті Google
Stars icon (38)

Як замовити металевий профіль шестигранний в Харкові

Купуючи сталевий шестигранний профіль, слід уважно поставитися до вимог ГОСТ 2879-88/ДСТУ 4737-2007 (для гарячекатаних шестигранників), ГОСТ 8560-78 і відповідності всіх параметрів виробу Вашим проектним умовам. Правильний вибір постачальника, наявність у нього сертифіката - обов'язкова умова вдалої покупки.

Звернувшись до фахівців «Iron Group» ви гарантовано і безпечно придбаєте вироби чорного металопрокату за найвигіднішими цінами в Харкові.

Шестигранник - сталевий пруток з перетином у формі рівностороннього шестикутника.

Металевий шестигранник на складі
Шестигранник
Stars icon 4 (8)
Поставте свою оцінку:


Асортимент шестигранного профілю металобази Iron Group

В нашому прайсі широко представлений новий і б/в шестигранник сталевий розміром від 8 до 100 мм. Найбільшою популярністю користуються шестигранники 12 і 14 мм.

Ціна на металевий шестигранник залежить від складу матеріалів, що застосовуються, кількості металу у виробах і складності технології виготовлення.

Повний прайс-лист на весь асортимент металопрокату ви знайдете на нашому сайті.


Назва Вага м/п Ціна м/п Ціна за 1т.
Шестигранник 12 мм бв 0,97 15,52 16 000
Шестигранник 14 мм бв 1,32 21,12 16 000
Шестигранник різний бв 16 000

* Просимо звернути увагу, що ціни на сайті за 1 м / пог і 1м / 2 є інформаційними.

Додаткова інформація


Головні переваги сталевих прутків шестигранника - висока щільність та легка зварюваність, стійкість до корозії, механічних пошкоджень, скручування і розтягнення.

За технологією виготовлення шестигранники ділять на 2 види: гарячекатані і калібровані. Калібровані вироби мають підвищену точність і якість поверхні. При виготовленні даних виробів застосовується легована сталь марок ст3, ст20, ст35, ст45, Ст40Х. Продукція відпускається в бухтах або прутках.

Цей вид прокату широко застосовується в машинобудуванні як основа для виготовлення деталей, а також в з метою декорування.

Якщо необхідна підвищена стійкість металовиробів до корозії, використовують шестигранник оцинкований з нанесенням зовнішнього шару цинку або нержавіючий - з додаванням нікелю та інших домішок.

Сфера застосування сталевого шестигранника

Цей вид прокату широко застосовується в машинобудуванні в якості основи для виготовлення гайок і болтів, а також різних видів кріплень і механізмів. Також його часто використовують при створенні каркасів металоконструкцій, декоративних елементів і огорож.

Шестигранник з металу часто використовується і в декоративних цілях: при створенні кованих воріт і огорож, сходових і балконних перил. За допомогою цих виробів втілюються в життя різноманітні дизайнерські рішення у вигляді художніх конструкцій з простими і складними візерунками.

Цей матеріал простий і зручний для транспортування, зберігання та монтажу. Наявність пласких граней на поверхні значно спрощує монтаж, як за допомогою зварювання, так і болтовим з'єднанням.

Класифікація виробів

Точність готової продукції поділяють на 3 категорії: А - точна, Б - підвищена, В - стандартна. Також сталевий шестигранник може піддаватися термічній обробці і за цим критерієм розділяється на: термічно оброблений і необроблений.

На виробництві клас якості цього виробу визначається по кривизні його поверхні: якщо даний показник не перевищує 0.5% - виріб відносять до першого класу, а якщо вище цього значення, то вважають другим класом.

Технології виготовлення

За способом виготовлення виділяють два типи виробів: шестигранник гарячекатаний і калібрований. Калібровані вироби виготовляються способом холодного прокату, і тому мають більш точну і якісну поверхню і коштують дорожче.

Прутки шестикутника виробляють зі сталі методом гарячої прокатки: високолегованої з довжиною прутків від 1 до 6 м, якісної вуглецевої і легованої - від 2 до 6 м, а також низьколегованої і вуглецевої - від 2 до 12 м. При поставці НДЛ шестигранників допускається наявність в їх партії до 10% прутків з довжиною від 1,5 до 2 м.

Найчастіше цей вид прокату виробляють з використанням конструкційних сталей. Наприклад: шестигранник ст 3 отримують зі сталі Ст3 звичайної якості, а прутки ст 20 – відповідно з вуглецевої сталі марки 20.


Поділіться:

Іконка поділитися у Facebook Іконка поділитися в Twitter Іконка поділитися в Pinterest Іконка поділитися в VK
^