Купити руберойд в Харкові

Найбільшою популярністю зараз користується руберойд, що наплавляється: склоруберойд, рубемаст і євроруберойд виробництва «Ореол» і «ТехноНІКОЛЬ».

Google maps icon  Відгуки на сайті Google
Stars icon (38)

More icon

Звернувшись в компанію «Iron Group», ви гарантовано і безпечно придбаєте якісний руберойд за найвигіднішими цінами в Харкові.

Наші менеджери завжди готові проконсультувати і допомогти з оптимальним вибором необхідних виробів відповідно до умов Вашого проекту і норм ДСТУ Б В.2.7-265: 2011. Навантаження придбаних у нас матеріалів проводиться БЕЗКОШТОВНО. На нову продукцію надаються сертифікати та повний пакет документів.

Зателефонуйте нам для отримання повної інформації щодо даного товару, швидкого оформлення замовлення і організації його доставки на об'єкт.

Продаж руберойду в Харкові


Основні характеристики і ціни


Руберойд - пластичний матеріал темно-сірого або чорного кольору, який продається в рулонах і застосовується для гідроізоляції дахів і фундаментів. Він добре захищає покрівлі від протікання води після дощу і снігу, а підвали - від вологості. Однак за своєю суттю руберойд - це просочений бітумом шматок картону, тому в боротьбі з грунтовими водами він буде безсилий.

Цей матеріал міцний на розрив, водонепроникний, морозостійкий і добре зберігає тепло. Залежно від виду і умов користування руберойд може прослужити від 12 до 30 років. У порівнянні з іншими покрівельними матеріалами він вигідно відрізняється недорогою ціною, тому широко використовується в будівельних роботах.

Стандартна ширина рулону - близько 1 метра і важить він до 25 кг. Зазвичай одним рулоном можна накрити десь 15 м2 площі.


Info icon Назва Ед. Ціна
Info icon Єврорубероід ОРЕОЛ-1 БІТУМАКС ХПП 2.5 (15М2) рулон 440,00
Info icon Єврорубероід ОРЕОЛ-1 БІТУМАКС ХПП 2.0 (15М2) рулон 510,00
Info icon Єврорубероід ОРЕОЛ-1 БІТУМАКС ХКП 4.0 (10М2) рулон 580,00
Info icon Єврорубероід ОРЕОЛ-1 БІТУМАКС ХКП 3.5 (10М2) рулон 390,00
Info icon Єврорубероід ОРЕОЛ-1 БІТУМАКС ЄПП 2.5 (15М2) рулон 650,00
Info icon Єврорубероід ОРЕОЛ-1 БІТУМАКС ЄПП 3.0 (15М2) рулон 580,00
Info icon Єврорубероід ОРЕОЛ-1 ПЛАСТОБІТ ЄПП 4.9 (10М2) рулон 1 050,00
Info icon Єврорубероід ОРЕОЛ-1 БІТУМАКС ЄКП 4.0 (10М2) рулон 650,00
Info icon Єврорубероід ОРЕОЛ-1 БІТУМАКС ЄКП 4.5 (10М2) рулон 800,00
Info icon Єврорубероід ОРЕОЛ-1 ПЛАСТОБІТ ЄКП 5.4 (10М2) рулон 1 200,00
Info icon Підкладковий килим ОРЕОЛ-1 (15М2) рулон 480,00

Додаткова інформація


Види руберойду

Існує кілька основних типів руберойду:

Info icon

Крім цього, ще буває самоклеючий руберойд. Для його укладання потрібно всього лише зняти захисну плівку і наклеїти матеріал на поверхню. Цей виріб придатний для наклеювання на метал, бетон і дерево і застосовується в тих місцях, де не можна використовувати відкритий вогонь. Термін служби не перевищує 10 років.

Info icon

Також використовується армований руберойд, який складається зі скловолокна, укріпленого спеціальною сіткою. Армуючий шар збільшує товщину руберойду як мінімум на 3 мм і дозволяє витримати підвищені навантаження. Він не схильний до гниття і утворення грибка. Один шар армованого руберойду цілком може замінити до 4 шарів звичайного.


Маркування руберойду

У маркуванні будь-якого руберойду попереду буде стояти буква «Р», яка означає власне назву матеріалу. Залежно від призначення, руберойд буває покрівельним або підкладковим - відповідно друга буква буде «П» (у російськомовного виробника) «К» (кровельный) або «П» (подкладочный). Третя буква в маркуванні означає тип присипки - грубозерниста, дрібнозерниста, луската, пилоподібна або кольорова.

Після трьох букв у шифровці маркування зазвичай пишеться цифра – це вага в грамах одного квадратного метра руберойду. Чим більше цифрове значення, тим міцніший і важчий матеріал.

Наприклад, маркування РПП 350 означає, що це руберойд покрівельний пилоподібний, вагою 350 грам на 1 кв.м.

Руберойд з грубозернистою присипкою використовують для верхнього і нижнього шару покрівельного килима, а лускатий підходить тільки для облаштування верхнього шару.

Матеріал з дрібнозернистою або пилоподібною присипкою годиться тільки для нижнього шару покрівельного пирога. А ось кольорова присипка здатна відбивати ультрафіолетові промені, що значно збільшує довговічність руберойду. Найкращу відображаючу властивість має матеріал з сріблястою присипкою.


Сфера застосування

У будівництві руберойд застосовують для гідроізоляції:

Info icon

Крім того, через високу горючість цей матеріал використовують для розпалювання печей, а городники-любителі покривають шматками руберойду грунт для його захисту.


Переваги та недоліки руберойду

Як і будь-який будівельний матеріал, руберойд має свої переваги і недоліки.

Check mark icon

До плюсів можна віднести:


Sad smiley icon

Серед недоліків:


Виробництво

При виготовленні руберойду за основу беруть спеціальний товстий картон або склотканину, занурюють їх у ємність з легкоплавким бітумом і просочують.

На виході надлишки бітуму видаляють валиком. Після цього матеріал з двох боків додатково обробляють складом тугоплавкого бітуму - саме він робить руберойд водовідштовхувальним.

Info icon

Для того, матеріал не злипався при згортанні в рулон, його по всій довжині посипають піском, тальком або азбестом.Поділіться:

Іконка поділитися у Facebook Іконка поділитися в Twitter Іконка поділитися в Pinterest Іконка поділитися в VK
^