Купити екструдований пінополістирол в Харкові

Найбільшою популярністю зараз користується пінополістирол Екоборд товщиною від 20 до 100 мм.

Google maps icon  Відгуки на сайті Google
Stars icon (38)

Іконка крапки

Звернувшись в компанію «Iron Group», ви гарантовано і безпечно купуєте якісний пінополістирол за найвигіднішими цінами в Харкові. Найбільшою популярністю зараз користується пінополістирол Екоборд товщиною від 20 до 100 мм.

Наші менеджери завжди готові проконсультувати і допомогти з оптимальним вибором необхідних виробів відповідно до умов Вашого проекту і норм ГОСТ/ДСТУ. Навантаження придбаних у нас матеріалів і порізка в розмір проводиться БЕЗКОШТОВНО. На нову продукцію надаються сертифікати та повний пакет документів.

Зателефонуйте нам для отримання повної інформації щодо даного товару, швидкого оформлення замовлення і організації його доставки на об'єкт.

Продаж пінополістиролу екструдованого оптом і в роздріб


Основні характеристики і ціни


Екструдований пінополістирол (ЕППС) - один з найпопулярніших сучасних теплоізоляційних матеріалів. За зовнішнім виглядом він нагадує добре спресований пінопласт і схожий на нього за тепловими характеристиками, але цей матеріал в 1.2 рази важчий за пінопласт.

За іншими властивостями це більш досконалий матеріал - він в рази щільніший і міцніший, не кришиться, має високу стійкість до впливу хімічних засобів, нульове водопоглинання і не втрачає своїх характеристик при багаторазових перепадах температур.

Крім того, цей матеріал стійкий до дії бактерій, цвілі і грибків. Екструдований пінополістирол легко монтувати і обробляти, а зносостійкість цього матеріалу настільки висока, що його вважають вічним.


Info icon Назва Ед. Ціна
Info icon Пінополістірол Екоборд 20мм шт 35,60
Info icon Пінополістірол Техноплекс 20мм шт 38,00
Info icon Пінополістірол Екоборд 30мм шт 53,41
Info icon Пінополістірол Техноплекс 30мм шт 49,70
Info icon Пінополістірол Екоборд 40мм шт 36,00
Info icon Пінополістірол Техноплекс 40мм шт 62,50
Info icon Пінополістірол Екоборд 50мм шт 78,66
Info icon Пінополістірол Техноплекс 50мм шт 78,50
Info icon Пінополістірол Екоборд 100мм шт 185,40

Додаткова інформація


Види екструдованого пінополістиролу

Залежно від класифікації виробника і додаткових властивостей, екструдований пінополістирол ділиться на такі основні марки:

Сфера застосування

Екструдований пінополістирол активно застосовується в будівництві як недорогий і якісний теплоізоляційний матеріал. Також його використовують в якості гідро- і звукоізоляції будь-яких приміщень і поверхонь.

Також з екструдованого пінополістиролу зводять міжкімнатні перегородки в житлових приміщеннях і офісах.

Переваги

Іконка галочка

Екструдований пінополістирол має цілий ряд відмінних рис, які роблять його незамінним матеріалом серед утеплювачів. Його міцність в 2.5 рази вища, водопоглинання в 10 разів менше, а опір теплопередачі в 1.3 рази кращий, ніж у пінопласту. Випробування показали, що екструдований пінополістирол зберігає свої характеристики навіть після 1000 циклів заморожування-відтавання.

Іконка галочка

Даний матеріал абсолютно водонепроникний, має низьку теплопровідність, стійкий до механічних впливів, не підвладний впливу атмосферних опадів і агресивного впливу навколишнього середовища. Він стійкий до горіння, дуже легкий по вазі, а тому зручний в транспортуванні і простий в монтажі.

Іконка галочка

До речі, при використанні цього утеплювача в житлових приміщеннях, економія на опаленні становить в середньому 10-15 доларів в рік на кожному квадратному метрі.

Виробництво

Екструдований пінополістирол має міцну структуру, яка являє собою безліч заповнених повітрям закритих мікроскопічних капсул. Матеріал виготовляється методом розм'якшення полістиролу і видавлювання через спеціальний профіль. Весь процес проводиться при високих температурах на спеціальному обладнанні. Після цього сировину охолоджують і спінюють.


Поділіться:

Іконка поділитися у Facebook Іконка поділитися в Twitter Іконка поділитися в Pinterest Іконка поділитися в VK
^