Купити пінопласт в Харкові

Найбільшою популярністю зараз користується пінопласт М-25 товщиною від 20 до 100 мм.

Google maps icon  Відгуки на сайті Google
Stars icon (38)

Іконка крапки

Звернувшись в компанію «Iron Group», ви гарантовано і безпечно купуєте якісний пінопласт за найвигіднішими цінами в Харкові.

Наші менеджери завжди готові проконсультувати і допомогти з оптимальним вибором необхідних виробів відповідно до умов Вашого проекту і норм ГОСТ/ДСТУ. Навантаження придбаних у нас матеріалів і порізка в розмір проводиться БЕЗКОШТОВНО. На нову продукцію надаються сертифікати та повний пакет документів.

Зателефонуйте нам для отримання повної інформації щодо даного товару, швидкого оформлення замовлення і організації його доставки на об'єкт.

Продаж пінопласту оптом і в роздріб


Основні характеристики і ціни


Пінопласт (пінополістирол) - легкий, досить щільний і стійкий до механічних впливів матеріал білого кольору. Це полімерний матеріал, що складається із заповнених повітрям дрібних осередків полістиролу. Пінопласт - популярний для утеплення будівель матеріал, оскільки нерухоме повітря в ньому забезпечує відмінну природну теплоізоляцію.

Даний матеріал практично не притягує вологу з навколишнього середовища і стійкий до впливу води. Це дає йому перевагу перед іншими теплоізоляційними матеріалами, наприклад, базальтової ватою.

Пінопласт фактично не псується від агресивних впливів навколишнього середовища і витримує перепади температур від - 60 до +60 градусів Цельсія.

Він легкий по вазі, простий при монтажі і здатний витримувати великі навантаження. Відомо, що 1 кубічний сантиметр пінопласту може витримати до 30 кілограм ваги.


Info icon Назва Ед. Ціна
Info icon Пінопласт М-25 20мм 1м2 шт 18,00
Info icon Пінопласт М-25 30мм 1м2 шт 25,00
Info icon Пінопласт М-25 40мм 1м2 шт 32,00
Info icon Пінопласт М-25 50мм 1м2 шт 39,00
Info icon Пінопласт М-25 100мм 1м2 шт 78,00

Додаткова інформація


Переваги

Іконка галочка

Термоізоляція. Маленькі гранули полістиролу, в яких знаходиться повітря, спрацьовують як термос - не випускають тепло і перешкоджають проникненню холоду. 10-сантиметровий шар пінопласту з легкістю замінює 40-сантиметровий шар дерева, 60 см газобетону, 1 метр керамзитобетону або 1.5 метра цегли.

Іконка галочка

Звукоізоляція. Наклеєний на стіни пінопласт в рази знижує проникнення звуків в приміщення. Для того, щоб відгородитися від шуму, досить обклеїти стіни 3-4-сантиметровим шаром цього матеріалу.

Іконка галочка

Вологостійкість. Пінопласт зберігає всі початкові властивості після контакту з водою, тому незамінний для будівництва в регіонах з вологим кліматом.

Іконка галочка

Стійкість до агресивних середовищ. Цілісність пінопласту не страждає від впливу кислоти, солоної води, лугів, силіконової і водорозчинній фарби. Однак варто уникати контакту пінопласту з природними розчинниками і продуктами нафтопереробки - скипідаром, ацетоном, бензином, гасом і соляркою. Під впливом цих рідин матеріал може просто розчинитися.

Іконка галочка

Міцність і довговічність. Пінопласт не деформується під тиском і здатний служити десятки років. Крім того, матеріал стійкий до органічних впливів - цвіль, грибки і мікроби на ньому не живуть, а комахи і гризуни до нього байдужі.

Недоліки

Головні мінуси пінополістиролу - його горючість і непереносимість прямих сонячних променів. Без спеціальних добавок він легко спалахує, а при температурі 270 градусів починає плавитися і виділяти токсичний дим. Під впливом УФ-променів матеріал жовтіє і стає крихким. Але виправити цей недолік легко - просто поштукатурити пінопласт і покрити його фарбою.

Класифікація і маркування пінопластових виробів

Цифри в маркуванні пінопласту позначають його щільність. Чим більша цифра - тим вища щільність.

Полістирольний (ПС) - володіє хорошими теплоізоляційними властивостями, за методом виробництва ділиться на безпресовий і пресовий. Безпресовий складається з дрібних зчеплених між собою кульок і легко кришиться. Цей матеріал застосовується для пакування крихких товарів і побутових приладів. Пресований пінопласт міцніший і кришиться важче.

Екструдований (Піноплекс) - дуже міцний матеріал, прекрасний тепло- і звукоизолятор. При правильному виборі марки - пожежобезпечний.

Екструзійний - випускається листами з товщиною, починаючи всього лише від кілька міліметрів і до десятків сантиметрів. Використовується в харчовій промисловості для виготовлення одноразової тари і посуду, а також пакувальних ємностей.

Це найдовговічніший вид пінопласту, і, в залежності від якості, полістирольні пінопласти не втрачають своїх експлуатаційних властивостей протягом 20-80 років.

Полиуретановый (поролон) - эластичен и хорошо пропускает воздух, однако очень огнеопасен. Широко применяется в мебельном производстве.

Полівінілхлоридний (ПВХ) пінопласт за властивостями схожий на екструзійний. Він еластичний і практично не горить, але тліє, виділяючи клуби токсичного диму.

Поліетиленовий пінопласт (ППЕ) - тонкий еластичний лист, більше схожий на тканину. Зазвичай в нього загортають предмети, що б'ються, для їх безпечного транспортування.

Армований пінопласт - покритий захисним шаром шпаклівки для підвищення міцності. Використовується для утеплення фасадів будівель та оздоблення стін «під фарбування».

Сфера застосування пінопласту

Пінопласт знаходить широке застосування в різних галузях. У виробництві він незамінний для упаковки і транспортування побутової техніки, меблів, скла, дзеркал і тендітних товарів. Завдяки тому, що цей матеріал погано пропускає електрику, його використовують навіть в електротехніці. Але найбільш часто пінопласт застосовують в будівництві для утеплення різних конструкцій.

У кораблебудуванні його використовують для підвищення плавучості судів, з нього роблять рятувальні кола, невеликі човни і понтони, бакени. У харчовій промисловості матеріал використовується для виготовлення одноразового посуду і упаковки продуктів. У фармакології з пінопласту роблять тару для зберігання ампул, що б'ються, і флаконів.

Виробництво

Пінопласт - це спінені і багаторазово збільшені за рахунок повітря капсули полістиролу, які спікаються між собою за допомогою водяної пари. В остаточному вигляді пінопласт складається на 2% з полістиролу і на 98% - з повітря.

Готову масу висушують на відкритому повітрі і надають їй форму у вигляді плит різних розмірів.

Традиційно товщина пінопласту становить від 2 см до 1 метра, а його габарити в основному бувають трьох розмірів: 1000х500мм, 1000х1000мм і 2000х1000мм.


Поділіться:

Іконка поділитися у Facebook Іконка поділитися в Twitter Іконка поділитися в Pinterest Іконка поділитися в VK
^