Про компанію


Компанія «Iron Group» була заснована в 2012 році командою українських експертів у сфері продажу металопрокату. Наша мета - надати максимальний вибір і оперативність в придбанні металопродукції гарантованої якості для найширших верств населення і будівельних організацій, при дотриманні низьких цін і цивілізованих умов.

Створення потужної ресурсної бази з великим запасом різноманітних видів металопрокату, які майже неможливо придбати в будівельних супермаркетах, дозволило нам досягти лідерства в регіоні.

Медаль Айрон-Груп

Чому більшість клієнтів обирають нас

З нами вигідно, зручно і надійно!
  • У нас дійсно низькі ціни за рахунок масштабних поставок безпосередньо від виробників, моніторингу цін конкурентів і щотижневого поновлення прайс-листа. Ви знайшли дешевше? Телефонуйте, і ми зробимо ще дешевше!
  • Повний асортимент нового і б /в металопрокату в наявності і під замовлення. Тут Ви будете своєчасно забезпечені якісним металом і всіма необхідними матеріалами без витрачання додаткового часу на поїздки і пошуки в інших місцях. Ми працюємо навіть в суботу.
  • З нашими менеджерами приємно мати справу! Вони - справжні професіонали, що забезпечують індивідуальний підхід до вирішення проблем кожного клієнта. На металобазах Iron Group Вас чекають повне розуміння і підтримка: ми не тільки пояснимо по телефону, як до нас доїхати, але і зустрінемо біля входу, допоможемо підібрати матеріали, швидко оформимо замовлення, роздрукуємо свіжий прайс, пригостимо кавою з печивом.
  • З нами надійно і безпечно! Точна вага і дотримання необхідних параметрів гарантовані. До всіх наших металобаз можна зручно під'їхати і безпечно відвідати їх територію. А в холодну і дощову погоду ви зможете в комфортних умовах роздивитися і вибрати необхідний товар у критому складі.
  • Увесь новий металопрокат сертифікований. Повний пакет документації буде підготовлений і своєчасно доставлений в офіс або на об'єкт по Вашому запиту. Протягом 14 днів можливе повернення нашого товару навіть для замовленої продукції, при наявності товарної накладної. Пропонуємо безкоштовне зберігання оплаченої продукції на складі без обмежень за часом.

Швидка доставка транспортом фірми. Порізка і вантаження безкоштовно

  • Безкоштовна порізка металу в розмір, навіть для дрібних замовлень, повним арсеналом інструментів від болгарки до плазми і гільйотини;
  • Акуратне навантаження кранами в усі види транспорту безкоштовно, включаючи критий і навіть легковий. До всіх складів металобаз підведені залізничні колії для швидкого навантаження в вагони. До речі, ми ще маємо 15-тонну кран-балку і ваговою на 40 тонн!
  • Доставка протягом 1.5 години в межах міста в зручний для Вас час власним автотранспортом компанії. У нашому розпорядженні є все: від економних 2-х тонних Газелей до 15-тонних КРАЗів з мульти ліфтом і довгомірів.

Оплата на вибір

  • Приймаємо всі види оплат, включаючи Приват24 і оплату в терміналах.