Звертаючись в компанію «Iron Group», ви гарантовано і безпечно купуєте якісну мінеральну вату за найвигіднішими цінами в Харкові.

Наші менеджери завжди готові проконсультувати і допомогти з оптимальним вибором необхідних виробів відповідно до умов Вашого проекту і норм ДСТУ Б В.2.7-318: 2016 і ГОСТ 4640-2011. Навантаження придбаних у нас матеріалів проводиться БЕЗКОШТОВНО. На нову продукцію надаються сертифікати та повний пакет документів.

Зателефонуйте нам для отримання повної інформації щодо даного товару, швидкого оформлення замовлення і організації його доставки на об'єкт.

Продаж мінеральної вати оптом і вроздріб


Основні характеристики і ціни


Мінеральна вата – один з найбільш часто використовуваних теплоізоляційних матеріалів, зроблених на основі природної сировини. У будівництві вата затребувана завдяки відмінним звуко- і теплоізоляційним властивостям, відносній пожежній безпеці, паронепроникності, довговічності і невисокій ціні.

Даний утеплювач виробляється з розтоплених гірських порід або металургійного шлаку. Пориста структура мінеральної вати забезпечує гарну теплопровідність. Мінеральна вата на 95% складається з нерухомого повітря, яке само по собі є дуже ефективним природним теплоізолятором.

Висока ефективність мінеральної вати як утеплювача досягається завдяки особливому розміщенню її волокон. Вони не мають одного напрямку, а розміщуються хаотично - вертикально і горизонтально, через що даний матеріал виходить досить жорстким і не піддається деформації.

На відміну від пінопласту і пінополістиролу - інших теплоізоляційних матеріалів - мінеральна вата слабо піддається горінню. Також цей матеріал більш стійкий до корозії і має відмінні шумоізоляційні властивості. Крім того, пласти мінвати - екологічно чистий і зручний у використанні утеплювач.


Назва Ед. Ціна
KNAUF INSULATION Утеплювач 18М.КВ. рулон 477,00
Неман Лайт Утеплювач 15М.КВ. рулон 290,00
ODE Старфлекс Утеплювач 16.8М.КВ. рулон 370,00
Мінераловатна плита Knauf Профітеп 30” 50мм упаковка 440,00
Мінераловатна плита Knauf Профітеп 30” 100мм упаковка 440,00
Мінераловатна плита Термолайф Эколайт 30” 50мм упаковка 398,00
Мінераловатна плита Термолайф Эколайт 30” 100мм упаковка 398,00
Мінераловатна плита Термолайф ТЛ ФАСАД 135” 50мм упаковка 358,00
Мінераловатна плита Термолайф ТЛ ФАСАД 135” 100мм упаковка 358,00

Види мінеральної вати

Мінвата ділиться на три основні види: шлакова, кам'яна (або базальтова) і скловата.

Сфера застосування

Мінеральна вата широко застосовується в будівництві в основному для ізоляції приміщень від холоду, спеки або шуму. Плити мінеральної вати використовують для кріплення до стін, підлоги і перекриттів, а рулонною ватою обгортають труби і застеляють покрівлю.

Основні види застосування мінеральної вати:

Переваги

Енергоефективність
Завдяки тому, що мінеральна вата сприяє скороченню теплових втрат крізь стіни і поверхні, значно знижуються витрати на опалення. Вона допомагає зберегти комфортну температуру в приміщеннях і не допускає виникнення вогкості і проникнення протягів. Влітку мінвата добре захищає приміщення від спеки, а взимку - від холоду.

Шумоізоляція
Мінвата володіє високими звукоізоляційними властивостями, і щоб домогтися гарної звуко- і теплоізоляції досить використати шар мінеральної вати товщиною всього в 5-10 см.

Міцність
Цей мінеральний утеплювач стійкий до механічних впливів, не деформується з часом, не втрачає своєї товщини і теплоізоляційних властивостей.

Пожежна безпека
Мінеральна вата не горить і стримує поширення вогню. Її волокна можуть витримувати температуру до 1000°С, а сполучний елемент випаровується при 250°С. Тому даний матеріал часто використовують при будівництві складських приміщень і споруд, які потребують підвищеної пожежної безпеки.

Енергозбереження
5-ти сантиметровий шар мінерального утеплювача за ефективністю теплоізоляції прирівнюється до 9-сантиметрової цегляної кладки. Якщо утеплити стіну мінеральною ватою, то за рік можна буде заощадити до 108 MДж теплової енергії.

Довговічність
При правильному укладанні та експлуатації матеріал прослужить до 70 років. Мінвата стійка до впливу мікроорганізмів, а при додатковій обробці зупиняє поширення цвілі в приміщеннях та запобігає гниттю дерев'яних стін.

Недоліки

Головним мінусом мінерального утеплювача є його висока гігроскопічність, внаслідок якої він активно вбирає воду і поглинає пар, після чого розбухає і втрачає свої теплоізоляційні властивості, а при висиханні просто перетворюється в труху. Зволожена на 2% мінеральна вата втрачає свої теплоізоляційні властивості вже на 10%!

Тому даний матеріал не рекомендується застосовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю і в країнах з особливо мінливим кліматом, де часто бувають високі перепади температур. Щоб матеріал прослужив довше, при його укладанні знадобиться додатковий гідроізоляційний захист.

Виробництво

На 80% мінеральна вата складається з природних матеріалів, що містяться в земній корі. Для її виробництва використовують такі гірські породи як базальт, габро, доломіт, вапняк і глина, які плавлять в спеціальній печі при температурі 1400-1500°С.

Після цього розплавлену масу обробляють у центрифузі, яка витягає її в волокна і укладає їх рядами або хаотично, в вертикальному і горизонтальному напрямку (останній варіант забезпечує більш високу щільність і жорсткість матеріалу).

На цій же стадії волокна обробляються сполучними матеріалами (речовина на основі формальдегіду) і просушують гарячим повітрям при температурі 250°C. Після того, як волокна мінеральної вати затверднуть і охолонуть, їх ріжуть на плити.