Купити кріпильні елементи в Харкові
Найбільшим попитом користуються саморізи, гайки, гвинти і болти.



Компанія «Айрон Груп» пропонує сполучні і кріпильні елементи за найкращими цінами зі складу в Харкові. У нас завжди в наявності великий асортимент будівельного кріплення, такелаж і витратні інструменти.
Ми працюємо з надійними постачальниками кріпильних елементів і супутніх товарів, і тому впевнені в якості кріпильних елементів, які продаємо. Ці вироби гарантовано витримають заявлені в технічних характеристиках навантаження.
Менеджери «Айрон Груп» завжди готові проконсультувати і допомогти з оптимальним вибором необхідних кріпильних виробів згідно з умовами Вашого проекту і нормами ДСТУ 2412-94 / ISO 8992: 2006. На реалізовану нами продукцію надаються всі необхідні сертифікати і повний пакет документів.
Зателефонуйте нам для отримання повної інформації щодо даного товару, швидкого оформлення замовлення і організації його доставки на об'єкт.

Основні характеристики і ціни
Кріпильний виріб (кріплення) - це допоміжний засіб, що забезпечує з'єднання несучих елементів конструкцій, а також кріплення до них інших функціональних і декоративних елементів.
Кріплення з металу і пластика широко затребувані для всіх видів будівельних і монтажних робіт. Вони є незамінним елементом при спорудженні конструкцій з різноманітних матеріалів. Без використання сполучних матеріалів не обійтися під час реконструкції, ремонту, а також при вирішенні повсякденних завдань в побуті.
Часто елементи кріплення з металу називають метизами (скорочення від «металлические изделия»), проте це не зовсім вірно. Як видно з назви, до метизів належить велика різноманітність популярних виробів і інструментів, в тому числі, ножиці, лопати, пили і інший сільгоспінвентар. У цій великій групі виробів металеве кріплення є одним з її підвидів.
Найбільш популярними видами будівельного кріплення є: шурупи, саморізи, болти, гвинти, гайки, скоби, підвіси, з'єднувальні елементи і такелаж. Для виготовлення металевих кріпильних виробів застосовуються різні види вуглецевої і нержавіючої сталі, а також сплави кольорових металів.
Основними характеристиками кріпильних елементів є:
- Фізичні параметри: довжина, ширина, діаметр і вага виробу. У будівельних роботах найчастіше застосовують гвинти, болти, анкери і шпильки діаметром 8, 10 і 12 мм. При монтажі гіпсокартону - саморізи довжиною 35 і 45 мм, а також П-подібні підвіси 125х60. Параметри необхідного кріплення підбираються залежно від виду матеріалів, що скріплюються, умов кріплення до поверхні і інших додаткових вимог.
- Тип головки - для болта застосовують під гайковий ключ, а для шурупів і саморізів - під хрестоподібну або плоску викрутку.
- Крок і напрямок різьби - для гвинтів або болтів зазвичай застосовується правонапрямлене різьблення, у якого крок залежить від діаметра кріплення і типу різьблення. Наприклад, для болта М10: крок дрібного різьблення становить 1.25 мм, дрібного « 2» - 1 мм, а супердрібного - 0.75 мм. Гвинти і гайки з лівим різьбленням застосовуються значно рідше і переважно для закріплення деталей, що обертаються, щоб уникнути їх самовільного відкручування.
- Тип використовуваного матеріалу - різні види сталі, сплав кольорових металів або пластмаса;
- Функціональне призначення - скріпити між собою дві або більше поверхонь за допомогою попередньо нарізаного різьблення, самонарезізаючих гвинтів, або болта з гайкою, або шпильки з двома гайками.
✔ Додаткова інформація
Види кріпильних елементів
01/ Різьбове кріплення
Даний вид виробів ще називають метричним кріпленням, до якого належать: болти, гвинти, гайки, шайби, шпильки.
- Болти і гвинти являють собою стрижень з нанесеним на нього різьбленням, на одному з кінців якого присутній капелюшок або головка для використання монтажного інструменту - ключа або викрутки. Застосування даного виду з'єднань дозволяє витримувати максимальні навантаження. Наприклад, болт М10 витримує навантаження до 1980 кг.
- Шпилька - звичайний стрижень з різьбленням по всій довжині, який використовується спільно з гайками або просто вкручується в різьбовий отвір у виробі.
- Гайка - деталь з внутрішнім отвором певного діаметра, використовується в комплекті з гвинтом, болтом і шайбою для з'єднання 2-х і більше елементів.
02/ Шурупи та саморізи
- Шуруп - стрижень з головкою під викрутку і спеціальним різьбленням, яке дозволяє нарізати різьблення в скріплюються деталях.
- Саморіз - модифікація шурупа зі сверлом на кінці, завдяки якому він легко вкручується в металеві вироби.
03/ Анкери та дюбелі
У цю групу входять вироби, що прикріплюються до несучої основи, у яких присутні розпірна і нерозпірна частини.
- Анкери виготовляються з металу і витримують більше навантаження, ніж дюбель (до 350 кг в бетоні). Цей вид виробів в основному використовується для кріплення деталей до бетонних конструкцій і додатково підрозділяється на забивний і клиновий.
- Дюбель - пластмасовий виріб, який застосовують як допоміжний засіб для вкручування металічного саморіза або шурупа в бетон. Найпоширеніший дюбель 6х40 мм витримує навантаження до 16 кг.
04/ Металеве кріплення для гіпсокартонного профілю
Підвіс анкерний - спеціалізоване кріплення для профілю CD, який вільно переміщається в пазах, а не фіксується жорстко в профілі. Затискачі такого підвісу дозволяють регулювати висоту, для чого в них вставляється спиця, за допомогою якої профіль і кріпиться до стелі.
Підвіс П-подібний - являє собою оцинкований перфорований виріб у вигляді літери П довжиною 300 мм і шириною 30 мм. Його центральна частина кріпиться до основи, а бічні пелюстки - до профілю.
Спиця-петля і спиця-гачок дозволять регулювати висоту стельового профілю, а разом з ним - і стелі відносно перекриття. Спиця-петля і спиця гачок застосовується разом з підвісом-метелик і анкерним підвісом для регулювання висоти стелі.
Підвіс-метелик - пружинна скоба з отворами, в яку вставляються з двох боків спиця-гачок і спиця-петля для оптимального регулювання по висоті гіпсокартонного каркаса.
CD-з'єднувач необхідний для з'єднання двох металевих профілів типу CD.
Краб - застосовується при з'єднанні профілю CD хрестом. Являє собою різновид скоби, що замикається одразу на 2-х пересічних профілях. Дозволяє посилити каркас і зменшити перепади висоти. Додатково фіксується на профілі маленькими саморізами.
05/ Такелаж
Основне призначення такелажних виробів - закріплення масивних вантажів під час перевезення, пакуванні та зведенні антенно-щоглових споруд, ліній електропередач, а також спорудженні будівель і мостів. Такелаж поділяють на підвиди: дріт, ланцюги, троси, оснащення.
06/ Витратні матеріали
Для застосування кріпильних елементів додатково потрібен витратний інструмент, до якого відносять: бури, біти, насадки для шуроповерта, диски і круги для болгарки, а також фрези, коронки, сверла, полотна для пилок, цвяхи для степлера і скоби.
Сфера застосування
- Спорудження постійних або тимчасових будівельних конструкцій (в тому числі і гіпсокартонних) при проведенні монтажних і будівельних робіт;
- З'єднання поверхонь та елементів під час ремонту, реконструкції та декорування приміщень;
- Монтаж побутових приладів і меблів;
- Упаковка і перевезення готової продукції;
- Прокладка силових ліній електропередач, слабкострумових систем передачі даних і управління автоматикою;
- Монтаж інженерних комунікацій, таких як водопровід, каналізація, вентиляційні та протипожежні системи;
- Виробництво продукції машинобудування, авіаційного, автомобільного та залізничного транспорту, судів, сільськогосподарських машин, оборонного та технологічного обладнання.
Особливості застосування

Вироби з латуні, поліпропілену та інших немагнітних матеріалів забезпечують необхідне функціонування в умовах підвищених рівнів електромагнітних полів та при цьому не роблять побічного впливу на електронні прилади завдяки відсутності залишкової намагніченості.
В агресивному середовищі застосовується нержавіюче кріплення і вироби з гальванічним або ж захисним покриттям іншого типу. Це дозволяє домогтися надійного з'єднання різних деталей в умовах підвищеної вологості, кислотності і при тривалому впливі високого тиску або температури.
Переваги

Кріплення - найпростіший і недорогий спосіб роз'ємного з'єднання. Найчастіше це просто безальтернативний засіб, наприклад, якщо умови не дозволяють застосувати пайку, зварювання або інший спосіб;

Металеве кріплення забезпечує підвищену міцність і стійкість з'єднання навіть для найскладніших і наймасивніших конструкцій;

Висока якість металовиробів для кріплення дозволяє їх повторне безпроблемне застосування, що є особливо важливим для економії при проведенні ремонтних робіт;

Застосування кріпильних елементів сприяє зниженню загальної кількості металевих матеріалів, що дозволяє знизити і витрати на виготовлення нової продукції;

Грамотне застосування металевих виробів дозволяє знизити кінцеву масу обладнання, а також зменшити загальні розміри конструкції без втрат для її міцності і функціональності;

Висока стійкість до агресивних факторів навколишнього середовища дозволяє значно збільшити час зберігання і експлуатації кріплень.
Виробництво

Сировиною для виробництва популярних видів кріпильних елементів, до яких відносять саморізи, гайки, гвинти і болти, є сталева катанка (дріт діаметром 3-20 мм). Вихідний дріт повинен мати діаметр кінцевого виробу, а також чисту поверхню без бруду та корозії.
На початковому етапі проводиться нарізка дроту на шматки заданої довжини, а потім заготовки штампуються на спеціальному пресі і на них робиться різьблення.
На наступних етапах здійснюється термообробка і гальванізація заготовок для підвищення їх міцності і стійкості до корозії. Після цього готові вироби фасуються в картонну або пластикову упаковку.
Готова продукція додатково піддається вибірковому тестуванню на міцність, розрив, антикорозійні властивості, зовнішній вигляд і функціональність.