Купити кріпильні елементи в Харкові

Найбільшим попитом користуються саморізи, гайки, гвинти і болти.

Google maps icon  Відгуки на сайті Google
Stars icon (38)

More icon

Компанія «Айрон Груп» пропонує сполучні і кріпильні елементи за найкращими цінами зі складу в Харкові. У нас завжди в наявності великий асортимент будівельного кріплення, такелаж і витратні інструменти.

Ми працюємо з надійними постачальниками кріпильних елементів і супутніх товарів, і тому впевнені в якості кріпильних елементів, які продаємо. Ці вироби гарантовано витримають заявлені в технічних характеристиках навантаження.

Менеджери «Айрон Груп» завжди готові проконсультувати і допомогти з оптимальним вибором необхідних кріпильних виробів згідно з умовами Вашого проекту і нормами ДСТУ 2412-94 / ISO 8992: 2006. На реалізовану нами продукцію надаються всі необхідні сертифікати і повний пакет документів.

Зателефонуйте нам для отримання повної інформації щодо даного товару, швидкого оформлення замовлення і організації його доставки на об'єкт.

Набір саморізів


Основні характеристики і ціни


Кріпильний виріб (кріплення) - це допоміжний засіб, що забезпечує з'єднання несучих елементів конструкцій, а також кріплення до них інших функціональних і декоративних елементів.

Кріплення з металу і пластика широко затребувані для всіх видів будівельних і монтажних робіт. Вони є незамінним елементом при спорудженні конструкцій з різноманітних матеріалів. Без використання сполучних матеріалів не обійтися під час реконструкції, ремонту, а також при вирішенні повсякденних завдань в побуті.

Часто елементи кріплення з металу називають метизами (скорочення від «металлические изделия»), проте це не зовсім вірно. Як видно з назви, до метизів належить велика різноманітність популярних виробів і інструментів, в тому числі, ножиці, лопати, пили і інший сільгоспінвентар. У цій великій групі виробів металеве кріплення є одним з її підвидів.

Найбільш популярними видами будівельного кріплення є: шурупи, саморізи, болти, гвинти, гайки, скоби, підвіси, з'єднувальні елементи і такелаж. Для виготовлення металевих кріпильних виробів застосовуються різні види вуглецевої і нержавіючої сталі, а також сплави кольорових металів.

Основними характеристиками кріпильних елементів є:

  • Фізичні параметри: довжина, ширина, діаметр і вага виробу. У будівельних роботах найчастіше застосовують гвинти, болти, анкери і шпильки діаметром 8, 10 і 12 мм. При монтажі гіпсокартону - саморізи довжиною 35 і 45 мм, а також П-подібні підвіси 125х60. Параметри необхідного кріплення підбираються залежно від виду матеріалів, що скріплюються, умов кріплення до поверхні і інших додаткових вимог.
  • Тип головки - для болта застосовують під гайковий ключ, а для шурупів і саморізів - під хрестоподібну або плоску викрутку.
  • Крок і напрямок різьби - для гвинтів або болтів зазвичай застосовується правонапрямлене різьблення, у якого крок залежить від діаметра кріплення і типу різьблення. Наприклад, для болта М10: крок дрібного різьблення становить 1.25 мм, дрібного « 2» - 1 мм, а супердрібного - 0.75 мм. Гвинти і гайки з лівим різьбленням застосовуються значно рідше і переважно для закріплення деталей, що обертаються, щоб уникнути їх самовільного відкручування.
  • Тип використовуваного матеріалу - різні види сталі, сплав кольорових металів або пластмаса;
  • Функціональне призначення - скріпити між собою дві або більше поверхонь за допомогою попередньо нарізаного різьблення, самонарезізаючих гвинтів, або болта з гайкою, або шпильки з двома гайками.

Info icon Назва Ед. Ціна
Info icon Саморіз для профілю 3,5х9,5 мм (блішки) 100 шт пачка 22,00
Info icon Саморіз для профілю 3,5х9,5 мм (блішки) 200 шт пачка 39,00
Info icon Саморіз для профілю 3,5х9,5 мм (блішки) 500 шт пачка 79,00
Info icon Саморіз по металу 3,5х25 мм 100 шт пачка 28,00
Info icon Саморіз по металу 3,5х25 мм 200 шт пачка 40,00
Info icon Саморіз по металу 3,5х25 мм 500 шт пачка 92,00
Info icon Саморіз по металу 3,5х25 мм 1000 шт пачка 113,00
Info icon Саморіз по металу 3,5х35 мм 100 шт пачка 35,00
Info icon Саморіз по металу 3,5х35 мм 200 шт пачка 48,00
Info icon Саморіз по металу 3,5х35 мм 500 шт пачка 114,00
Info icon Саморіз по металу 3,5х35 мм 1000 шт пачка 166,00
Info icon Саморіз по металу 3,5х45 мм 500 шт пачка 131,00
Info icon Саморіз по металу 3,5х55 мм 500 шт пачка 132,00
Info icon Дюбель з шурупом 6х40 мм (швидкий монтаж) 100 шт пачка 24,00
Info icon Дюбель з шурупом 6х60 мм (швидкий монтаж) 100 шт пачка 42,00
Info icon Дюбель з шурупом 6х80 мм (швидкий монтаж) 100 шт пачка 61,00
Info icon Дюбель з шурупом 6х100 мм (швидкий монтаж) 100 шт пачка 96,00
Info icon Дюбель з шурупом потай 6х40 мм (швидкий монтаж) 100 шт пачка 27,00
Info icon Дюбель з шурупом потай 6х60 мм (швидкий монтаж) 100 шт пачка 47,00
Info icon Дюбель TDN 6х40 мм 100 шт пачка 176,00
Info icon Дюбель TDN 6х60 мм 100 шт пачка 287,00
Info icon Підвіс П-подібний 125 мм (0,6 мм) шт 2,85
Info icon Підвіс П-подібний 125 мм (0,8 мм) шт 4,60
Info icon Підвіс П-подібний 170 мм шт 7,85
Info icon Підвіс П-подібний 250 мм шт 10,00
Info icon Підвіс Спиця-Гачок 125 мм шт 1,05
Info icon Підвіс Спиця-Гачок 250 мм шт 1,88
Info icon Підвіс Спиця-Гачок 375 мм шт 2,45
Info icon Підвіс Спиця-Гачок 500 мм шт 3,59
Info icon Підвіс Спиця-Петля 125 мм шт 1,05
Info icon Підвіс Спиця-Петля 250 мм шт 1,95
Info icon Підвіс Спиця-Петля 375 мм шт 3,50
Info icon Підвіс Спиця-Петля 500 мм шт 4,60
Info icon Підвіс пружиний метелик шт 4,45
Info icon Підвіс анкерний шт 6,00
Info icon Підвіс дворівневий шт 4,35
Info icon Універсальне хрестоподібне з'єднання шт 9,75
Info icon З'єднувач CD шт 3.35

Додаткова інформація


Види кріпильних елементів


01/ Різьбове кріплення

Даний вид виробів ще називають метричним кріпленням, до якого належать: болти, гвинти, гайки, шайби, шпильки.

02/ Шурупи та саморізи

03/ Анкери та дюбелі

У цю групу входять вироби, що прикріплюються до несучої основи, у яких присутні розпірна і нерозпірна частини.

04/ Металеве кріплення для гіпсокартонного профілю

Підвіс анкерний - спеціалізоване кріплення для профілю CD, який вільно переміщається в пазах, а не фіксується жорстко в профілі. Затискачі такого підвісу дозволяють регулювати висоту, для чого в них вставляється спиця, за допомогою якої профіль і кріпиться до стелі.

Підвіс П-подібний - являє собою оцинкований перфорований виріб у вигляді літери П довжиною 300 мм і шириною 30 мм. Його центральна частина кріпиться до основи, а бічні пелюстки - до профілю.

Спиця-петля і спиця-гачок дозволять регулювати висоту стельового профілю, а разом з ним - і стелі відносно перекриття. Спиця-петля і спиця гачок застосовується разом з підвісом-метелик і анкерним підвісом для регулювання висоти стелі.

Підвіс-метелик - пружинна скоба з отворами, в яку вставляються з двох боків спиця-гачок і спиця-петля для оптимального регулювання по висоті гіпсокартонного каркаса.

CD-з'єднувач необхідний для з'єднання двох металевих профілів типу CD.

Краб - застосовується при з'єднанні профілю CD хрестом. Являє собою різновид скоби, що замикається одразу на 2-х пересічних профілях. Дозволяє посилити каркас і зменшити перепади висоти. Додатково фіксується на профілі маленькими саморізами.

05/ Такелаж

Основне призначення такелажних виробів - закріплення масивних вантажів під час перевезення, пакуванні та зведенні антенно-щоглових споруд, ліній електропередач, а також спорудженні будівель і мостів. Такелаж поділяють на підвиди: дріт, ланцюги, троси, оснащення.

06/ Витратні матеріали

Для застосування кріпильних елементів додатково потрібен витратний інструмент, до якого відносять: бури, біти, насадки для шуроповерта, диски і круги для болгарки, а також фрези, коронки, сверла, полотна для пилок, цвяхи для степлера і скоби.


Сфера застосування


Особливості застосування

Info icon

Вироби з латуні, поліпропілену та інших немагнітних матеріалів забезпечують необхідне функціонування в умовах підвищених рівнів електромагнітних полів та при цьому не роблять побічного впливу на електронні прилади завдяки відсутності залишкової намагніченості.

В агресивному середовищі застосовується нержавіюче кріплення і вироби з гальванічним або ж захисним покриттям іншого типу. Це дозволяє домогтися надійного з'єднання різних деталей в умовах підвищеної вологості, кислотності і при тривалому впливі високого тиску або температури.


Переваги

Check mark icon

Кріплення - найпростіший і недорогий спосіб роз'ємного з'єднання. Найчастіше це просто безальтернативний засіб, наприклад, якщо умови не дозволяють застосувати пайку, зварювання або інший спосіб;

Check mark icon

Металеве кріплення забезпечує підвищену міцність і стійкість з'єднання навіть для найскладніших і наймасивніших конструкцій;

Check mark icon

Висока якість металовиробів для кріплення дозволяє їх повторне безпроблемне застосування, що є особливо важливим для економії при проведенні ремонтних робіт;

Check mark icon

Застосування кріпильних елементів сприяє зниженню загальної кількості металевих матеріалів, що дозволяє знизити і витрати на виготовлення нової продукції;

Check mark icon

Грамотне застосування металевих виробів дозволяє знизити кінцеву масу обладнання, а також зменшити загальні розміри конструкції без втрат для її міцності і функціональності;

Check mark icon

Висока стійкість до агресивних факторів навколишнього середовища дозволяє значно збільшити час зберігання і експлуатації кріплень.


Виробництво

Info icon

Сировиною для виробництва популярних видів кріпильних елементів, до яких відносять саморізи, гайки, гвинти і болти, є сталева катанка (дріт діаметром 3-20 мм). Вихідний дріт повинен мати діаметр кінцевого виробу, а також чисту поверхню без бруду та корозії.


На початковому етапі проводиться нарізка дроту на шматки заданої довжини, а потім заготовки штампуються на спеціальному пресі і на них робиться різьблення.

На наступних етапах здійснюється термообробка і гальванізація заготовок для підвищення їх міцності і стійкості до корозії. Після цього готові вироби фасуються в картонну або пластикову упаковку.

Готова продукція додатково піддається вибірковому тестуванню на міцність, розрив, антикорозійні властивості, зовнішній вигляд і функціональність.


Поділіться:

Іконка поділитися у Facebook Іконка поділитися в Twitter Іконка поділитися в Pinterest Іконка поділитися в VK
^