Купити клей для плитки і керамограніта в Харкові

Найбільшим попитом зараз користується продукція Cerezit, Полімін (Polimin), Ансерглоб (Anserglob), Миру (Mira).

Google maps icon  Відгуки на сайті Google
Stars icon (38)

More icon

Компанія «Айрон Груп» пропонує клей для плитки за найкращими цінами в Харкові. У нас завжди в наявності великий асортимент клеючих сумішей для керамічної плитки 30х30, 30х60 та інших розмірів, для керамограніта, для граніта і мозаїки. Ми продаємо вогнетривкий клей для печей і камінів, морозостійкі суміші для керамограніту, водостійкий еластичний клей для душових кабінок і санвузлів.

Наша компанія співпрацює з виробниками і перевіреними постачальниками клейових сумішей для внутрішніх і зовнішніх робіт. Ви можете бути впевнені в якості клею, що купуєте у нас. Пропоновані до продажу клейові суміші гарантовано витримають заявлений в технічних характеристиках термін експлуатації. Вся продукція сертифікована і відповідає міжнародним стандартам і нормам ДСТУ Б В.2.7-126: 2011 року для сухих будівельних сумішей.

Менеджери «Айрон Груп» завжди готові проконсультувати і допомогти з оптимальним вибором необхідних будматеріалів згідно з умовами Вашого проекту. Навантаження придбаних у нас матеріалів в будь-які види транспорту БЕЗКОШТОВНЕ. Зателефонуйте нам для отримання повної інформації щодо даного товару, швидкого оформлення замовлення і організації його доставки на об'єкт.

Продаж клею Полімін Грес П-14


Основні характеристики і ціни


Клей на основі сухих сумішей - це однорідний порошок сірого кольору, який перед застосуванням розбавляють з водою для того, щоб отримати монтажний розчин. Цей розчин наносять на поверхні, що склеюються, які жорстко фіксуються після його застигання. Залежно від марки клею склад суміші містить 13-19% цементу, 76-82% піску і 2-5% пластифікаторів.

Даний вид клею використовується для приклеювання всіх видів керамічних плиток, керамограніта, мозаїки, натурального або декоративного каменю до поверхонь стін, підлоги, стелі та інших спеціально підготованих основ як всередині, так і зовні приміщень.

Цемент є основним в'яжучим компонентом клеючої суміші для керамічної плитки або керамограніта. Він протистоїть волозі і забезпечує максимальне зчеплення керамічного покриття з поверхнею. Пісок надає розчину міцності і зменшує його питому вагу, знижуючи навантаження на основу. У той час, як хімічні пластифікатори додають для підвищення швидкості застигання, вологостійкості або еластичності.

Фізичні параметри

  • Міцність - допустиме навантаження на поверхню в межах 10-15 МПа.
  • Адгезія - зчеплення плитки з поверхнею для більшості клейових розчинів 0.5-1 Мпа.
  • Питома вага сухого матеріалу складає в середньому 1.3 г / см3, а готового до застосування розчину - 1.8 г / см3.
  • В'язкість розчину залежить від складу суміші.
  • Еластичність клею дозволяє використовувати кераміку або камінь в умовах різкого перепаду температур або невеликих вібрацій.
  • Морозостійкість завдяки якій плитку можна покласти і експлуатувати за умов до -50 градусів.
  • Водостійкість клею дає можливість використовувати його в умовах підвищеної вологості і присутності води.
  • Термостійкість дозволяє застосовувати клей при температурі до +170 градусів.

Info icon Назва Ед. Ціна
Info icon Полімин П-9 КЕРАМІК КЛЕЙ міш 75,00
Info icon Полімин П-11 ТЕРМО-КЛЕЙ міш 130,00
Info icon Полімин П-12 СТАНДАРТ-ПЛЮС міш 95,00
Info icon Полімин П-14 ГРЕС-КЛЕЙ для керамограніту і каменю міш 121,00
Info icon Полімин П-22 МУЛЬТІ-КЛЕЙ підвищенної адгезії міш 183,00
Info icon Полімин П-23 БІЛИЙ КЛЕЙ для мармуру, скла і мозаїки міш 295,00
Info icon Полімин П-24 ЕЛАСТ-КЛЕЙ для підлог з підігрівом міш 275,00

Додаткова інформація


Класифікація клейових сумішей

Для класифікації сухих клейових складів прийняті наступні групи:

01/ З базовою адгезією (тип C1) - сила на відрив 50 кг, а час для коригування положення плитки до 20 хвилин.

02/ З посиленою адгезією (тип C2) - сила на відрив 100 кг, більше підходить для великоформатної плитки і важких оздоблювальних матеріалів на основі штучного або натурального каменю.


Застосування домішок до складу

Info icon

Введення додаткових домішок на основі штучних або натуральних матеріалів до базового складу клею дозволяє надати нові властивості і розширити сферу його застосування:Умови застосування

Check mark icon

Клей для плитки потрібно застосовувати строго за його призначенням і відповідно до опису в інструкції! Не можна використовувати підлоговий клей для стін, так як його міцності буде недостатньо і плитка триматися не буде. Всі роботи треба проводити при температурі від +5 до +30 градусів, дотримуючись рекомендованої кількості води в розчині і витримуючи необхідну його товщину.

Check mark icon

Для приготування більшості марок клею використовується простий спосіб - необхідно додати приблизно 1 літр води до 5 кг сухої суміші і розмішати. Повне висихання розчину настає через 36 годин після укладання плитки, а для сумішей, які тверднуть швидко, цей параметр зменшується до 6-7 годин. Точні значення дивіться на упаковці продукції!

Check mark icon

Гарантійний термін використання сухих сумішей -- 6-9 місяців. Використовувати та зберігати сучасні сухі клейові суміші набагато простіше і зручніше, ніж готові розчини, які широко застосовувалися для оздоблювальних робіт раніше.

Check mark icon

Врахуйте, що при укладанні керамограніта важливі додатково поліпшені характеристики: пластичність, міцність і стійкість до механічних коливань і перепадів температури.


Сфера застосування

Info icon

Високі показники водостійкості і морозотривалості керамічної плитки і клею роблять їх універсальним матеріалом для облицювання будь-яких поверхонь, які будуть служити протягом тривалого періоду часу.
Особливо доцільне застосування цих матеріалів в місцях, де присутні пил, бруд, вода, високі температури і інші чинники, що ведуть до підвищеного зносу.


Серед таких місць можна відзначити:


Переваги

Check mark icon

Висока міцність зчеплення важлива для того, щоб покриття служило протягом тривалого часу.

Check mark icon

Здатність швидко висихати значно прискорює процес монтажу.

Check mark icon

Зручність зберігання - клеюча суміш на основі сухого клею може зберігатися кілька місяців, і, можливо, навіть більше гарантійного терміну експлуатації в сухому місці при постійній температурі без втрати своїх властивостей. На відміну від готових рідких сумішей, тут немає принципової різниці, в якому стані вона зберігається.

Check mark icon

Економна витрата - клей готується безпосередньо перед застосуванням. І це дозволяє дбайливо витрачати його, відповідно до обсягу поточних робіт.

Check mark icon

Вигідна ціна - застосування недорогих компонентів, до яких відносяться цемент і пісок, а також нескладна технологія виробництва сухого клею дозволяють виготовляти високоякісний продукт з мінімальними витратами на його виробництво, зберігання і транспортування.


Info icon

Існує також альтернативний спосіб кріплення керамічної плитки і без використання клею. Для цього застосовується металевий каркас, до якого плитка або керамограніт кріпиться за допомогою спеціальних тримачів - клямерів. Але такий метод кріплення доцільний тільки для зовнішніх фасадних робіт (так званий, вентильований фасад). У всіх інших випадках альтернативи плитковому клею немає!


Виробництво

Основною сировиною для виготовлення клеючих розчинів з групи сухих сумішей є цемент. Це штучна речовина, що виготовляється шляхом випалення подрібненого гіпсу і клінкера. Додатковими компонентами також є пісок і різні пластифікатори.

В першу чергу компоненти готують, просівають і вміщують в бункери. Далі відбувається їх дозування спеціальними апаратами, відповідно до технології і рецептури суміші, яка випускається.

Готові компоненти змішують, щоб маса була однорідною. На фінальній стадії суміш для плитки упаковують в картонні мішки і транспортують на склад для зберігання.


Поділіться:

Іконка поділитися у Facebook Іконка поділитися в Twitter Іконка поділитися в Pinterest Іконка поділитися в VK
^