Купити клей для утеплювачів в Харкові

Найбільшою популярністю зараз користуються клей армуючий і монтажний виробництва Henkel- Ceresit, Фомальгаут-Полімін, Anserglob і Coral, фасований в мішках по 25 кг або відрах.

Google maps icon  Відгуки на сайті Google
Stars icon (38)

Іконка крапки

Звертаючись в компанію «Iron Group», ви гарантовано і безпечно купуєте високоякісний клей для всіх видів утеплювачів: пінопласту, пінополістиролу і мінеральної вати за найвигіднішими цінами в Харкові.

Наші менеджери завжди готові проконсультувати і допомогти зробити оптимальний вибір необхідних виробів, відповідно до умов Вашого проекту і норм ДСТУ Б В.2.7 - 126: 2011. Навантаження придбаних у нас матеріалів проводиться БЕЗКОШТОВНО в усі види транспорту. На нову продукцію надаються сертифікати та повний пакет документів.

Зателефонуйте нам для отримання повної інформації щодо даного товару, швидкого оформлення замовлення і організації його доставки на об'єкт.

Клей Polimin в мішках 25кг


Основні характеристики і ціни


Зазвичай клей для утеплювачів - це сухий порошок сірого кольору, розфасований в мішки по 25 кг. При розведенні водою він перетворюється в в'язкий розчин, який служить для кріплення пінопласту, пінополістиролу або плит мінеральної вати до різних поверхонь. Також цей вид клею виробляється у вигляді аерозолів і продається в балонах.

Клей для теплоізоляції складається з цементу, мінеральних наповнювачів і видозмінюючих домішок. Головне завдання клею - забезпечувати хороше зчеплення матеріалу з поверхнею (адгезію).

Загалом, клей має ті ж властивості, що й самі утеплювачі - забезпечує теплоізоляцію, паропроникність, морозостійкість, не вбирає вологу і стійкий до механічних впливів. Клей для утеплювачів витримує не менше 50 циклів заморозки-розморозки і не втрачає своїх властивостей в діапазоні температур від -50 °C до +70 °C. Термін зберігання сухої суміші - 1 рік, а готову клейову суміш бажано використати протягом двох годин.


Info icon Назва Ед. Ціна
Info icon Клей для пінопласту та вати Полімін Р19 міш 92,00
Info icon Армуючий клей для піноплату та вати Полімін Р20 25кг міш 118,00
Info icon Грунт-фарба Полімін АС3 (з кварцовим піском) 10л від 118,00
Info icon Клей для пінопласту та вати Ансерглоб ВСХ 39 міш 102,00
Info icon Армуючий клей для піноплату та вати Ансерглоб ВСХ 40 25кг міш 125,00
Info icon Клей для пінополістеролу Церезіт СТ 83 25кг міш 152,00
Info icon Армуючий клей для піноплістеролу Церезіт СТ 85 25кг міш 210,00
Info icon Клей для мінераловати Церезіт СТ 180 25кг міш 152,00
Info icon Армуючий клей для мінераловати Церезіт СТ 190 25кг міш 210,00
Info icon Клей для ППС и МВ Корал CG-14 25кг міш 85,00
Info icon Армуючий клей для ППС и МВ Корал CG-141 25кг міш 110,00

Додаткова інформація


Види клею для утеплювачів

За методикою застосування клей ділиться на 3 види:

Суха суміш більш економна, надійна і довговічна завдяки цементній основі. Рівень адгезії у сухих клеїв дуже високий. Сухі суміші додатково діляться на: універсальну суміш (має усереднені показники, але зі своїм завданням справляється непогано), суміш для приклеювання пінопласту (пластична, з її допомогою листи швидко прилипають до поверхні, але позбавлена міцності) і суміш для армування пінопласту (дуже міцна, але не пластична).

Суха суміш має армуючі властивості і використовується для кріплення всіх видів утеплювачів - пінопласту, ЕППС і мінеральної вати. Стандартна витрата складає близько 4-5 кг/м2. Одного 25-кіллограмового мішка суміші повинно вистачити для приклеювання утеплювача площею в 5 м2.

Аерозольний клей. В основі такого клею лежить поліуретан. Завдяки присутності в складі в'язких полімерів, такий клей застигає за лічені хвилини і міцно зчеплюється з поверхнею. Зовні він схожий на монтажну піну - продається в балонах і наноситься за допомогою монтажного пістолета. Застосовується для внутрішнього і зовнішнього утеплення пінопластом і екструдованим пінополістиролом.

Такий клей зручний у використанні, але за ціною обходиться набагато дорожче сухих сумішей. Його можна використовувати на морозі і при високій вологості. Витрата клею 125 мл/м2. Відповідно, типового балону на 750 мл повинно вистачити на поверхню в 6 м2.

Дисперсійний клей застосовують виключно для укладання пінопласту і ЕППС на дерев'яні поверхні. Це екологічно чистий продукт, що володіє високими показниками еластичності. Витрата становить 1 відро (25 кг) на 16.5 кв.м.

Особливості застосування

Клей для різних видів утеплювальних матеріалів має майже однаковий хімічний склад. Головна відмінність полягає в наявності добавок, які підвищують його пластичність. Наприклад, для укладання пінопласту і ЕППС потрібен клей з високою силою зчеплення. А мінеральна вата, завдяки своїй волокнистій структурі, сама по собі підвищує адгезію клею. Але це зовсім не означає, що для її укладання підійде будь-яка суміш. Зазвичай для вати вибирають еластичний паропроникний клей, стійкий до вологи і перепадів температур.

Іконка інформації
Зверніть увагу!

Для зчеплення утеплювача з бетоном потрібно вибирати клей з підвищеними характеристиками твердості, а для укладання на дерев'яну поверхню важливо, щоб клей був з домішками, які збільшують еластичність.

Для приготування клею з сухої суміші буде потрібна вода, ємність, і інструмент для перемішування. Вода, що використовується, повинна бути чистою. Спочатку в неї акуратно, в певній пропорції, засипається порошок. Потім все слід ретельно перемішати будівельним міксером до утворення однорідної маси, в якій не повинно бути грудочок. А після змішування потрібно дати суміші деякий часі, щоб вона змогла відстоятися.

Сфера застосування

Клейові суміші для утеплювачів використовуються під час укладання пінопласту, екструдованого пінополістиролу і мінеральної вати на різні поверхні: бетонні, цегляні, дерев'яні, цементні і металеві.

Клей для утеплювачів застосовується в наступних випадках:

Переваги

Іконка галочка

Клейові суміші для укладання утеплювачів мають цілий ряд важливих позитивних характеристик: високі адгезивні властивості, швидко схоплюються і тверднуть, стійкі до перепадів температур, паронепроникні і вологостійкі, еластичні і стійкі до механічних навантажень.

Переваги сухого клею:

Переваги клею в балонах:

Недоліки

До мінусів сухого клею можна віднести складність процесу приготування суміші. У аерозольного клею є й інший суттєвий недолік - висока ціна.


Поділіться:

Іконка поділитися у Facebook Іконка поділитися в Twitter Іконка поділитися в Pinterest Іконка поділитися в VK
^