Купити керамзит в Харкові

Якщо Ви будуєте добротний будинок з висококласних будівельних матеріалів, то кращий матеріал для його утеплення - це керамзит.

Google maps icon  Відгуки на сайті Google
Stars icon (38)

More icon

Звернувшись до фахівців «Iron Group» ви гарантовано і безпечно купуєте якісний керамзит за найвигіднішими цінами в Харкові. Наші менеджери допоможуть визначитися з оптимальним вибором марки, ціни та інших параметрів цього будматеріалу відповідно до норм ДСТУ Б В.2.7-17-95 та умов Вашого проекту.

На всю продукцію надаються сертифікати та повний комплект документів. Навантаження придбаних у нас виробів в будь-які види транспорту проводиться безкоштовно. Зателефонуйте нам для отримання повної інформації щодо даного товару, швидкого оформлення замовлення і організації його доставки на об'єкт.

Ми приймаємо оплату будь-яким зручним для Вас способом, а своєчасна доставка товару здійснюється автотранспортом нашої компанії і дозволить додатково заощадити Ваш час і ресурси.

Продаж керамзиту в Харкові


Основні характеристики і ціни


Керамзит - універсальний будівельний матеріал, який являє собою легкі, але міцні камінці округлої форми (окатиші) розміром від 10 до 40 мм, які мають пористу внутрішню структуру. Це штучний матеріал, якого не знайти в природних умовах, але для його виробництва використовується екологічно чиста природна сировина - глина без домішок.

Керамзит має унікальні властивості і часто без нього просто не обійтися при будівництві приміщень. Цей матеріал має невелику вагу і відмінно підходить для засипки матеріалів з метою їх утеплення. Тому технічні поверхи старих багатоповерхівок часто засипані саме цим недешевим матеріалом.

Керамзит швидко набирає воду, але при цьому довго зберігає внутрішню вологу через те, що окатиші мають пористу структуру, яка оточена твердою кіркою. Тому керамзит також незамінний для гідропоніки в сільськогосподарському бізнесі і для аграріїв, що займаються тепличним вирощуванням. Але також через ці властивості його не рекомендують використовувати для приміщень, що промерзають.

Залежно від способу виробництва отримують керамзит різної щільності, і це потрібно враховувати при його виборі. Особливо важливо врахувати цей фактор, якщо купувати керамзит для приготування розчинів, а не просто для засипки.

Фізичні властивості

Керамзитовий окатиш має наступні корисні властивості:

  • Вогнестійкість. Керамзит не горить і перешкоджає поширенню полум'я. Для дерев'яних конструкцій перекриттів або перегородок цей матеріал може виконувати функцію протипожежного бар'єру.
  • Вологостійкість. Після впливу вологи і води властивості окатишів ніяк не змінюються, вони не стають більш крихкими і не кришаться.
  • Довговічність матеріалу забезпечується за рахунок його високої міцності і твердості.
  • Морозовитривалість означає, що в результаті впливу температурних циклів властивості керамзиту не змінюються.

Info icon Назва Ед. Ціна
Info icon Керамзит 5-40мм у мішку 0,05м3 міш 58,00

Додаткова інформація


Види керамзиту

Info icon

Керамзит буває різної щільності в залежності від режиму обробки глини. Основний параметр, що характеризує його вагу на кубометр - називається об'ємною вагою або насипною щільністю. На терезах один куб керамзиту може затягнути на 250 - 600 кг і навіть вище. Тому в продажу цей матеріал класифікується за розміром гранул (фракційним розмірами), а не за об'ємною вагою.


01/ Окатиш керамзитовий фракції 10-20 мм

Це керамзит складається з окатишів розміром від 10 до 20 мм, що мають невелике значення насипної щільності. Його рекомендують використовувати для випадків, коли потрібен значний утеплюючий шар.

Дана марка поширена і затребувана для створення утеплень під покрівлею, засипки горищних приміщень і конструкцій льохів, укладання під дерев'яними підлогами, а також як теплоізоляційний матеріал для водопровідних і каналізаційних систем.

Крім цього, фракція 10-20 застосовується для організації дренажу в теплицях, при висадці чагарників і деяких видів дерев в грунт. Універсальність цієї фракції керамзиту також використовують і дизайнери при проведенні ландшафтних робіт.

Застосування фракції 10-20


02/ Керамзитовий окатиш фракції 5-10

Ця фракція більш затребувана в сучасному будівництві та обов'язково має бути присутня в деяких видах цементних розчинів.

Керамзит 5-10 створює оптимальні параметри для теплоізоляції при створенні теплої підлоги за сучасною технологією. Якщо замовник має намір побудувати комфортне житло елітного класу, то без покупки фракції 5-10 просто не обійтися!

Суміш фракції 5-10 з додаванням невеликої кількості цементу застосовується для заповнення і утеплення пустот між несучою стіною і облицювальним шаром, що виконуються за технологією КАПСІМЕТ.

Застосування фракції 5-10


03/ Інші фракції керамзиту

Найлегший керамзит має найбільший розмір окатишів 30-40 мм, які стикаючись один з одним, створюють багато «порожнього місця». Такий шар легко промерзає, тому його необхідно додатково засипати піском або заливати «холодним» цементним розчином.

Якщо ви почуєте, що велика фракція керамзиту буде коштувати дешевше, то пам'ятайте, що великий керамзит непридатний для приватного будівництва і використовується тільки в особливих випадках:

Керамзит дрібної фракції з щільністю маси понад 500 кг/м3 схожий на пісок і застосовується тільки для вузькоспеціалізованих цілей:


Специфіка застосування керамзиту

Якщо на будівництві необхідно прокладати підземні теплові або водопровідні мережі між будинками - обов'язково купуйте керамзит для засипки траншей! Це не тільки дозволить уберегти магістраль від високих енерговитрат, але також забезпечить швидкий і легкий доступ до труб при проведенні ремонтних робіт. Отримані після завершення фундаментних і теплоізоляційних робіт залишки керамзиту можна розумно застосувати як для висадки дерев, так і для поліпшення ландшафтного дизайну.

Вибір високоякісних матеріалів для внутрішніх перегородок в елітному будівництві також призводить до необхідності використання керамзитоблоков, які міцніші, тепліші і екологічніші за будь-які інші дешеіх матеріали з асортименту будівельних супермаркетів.

Специфічні властивості керамзиту роблять його незамінним матеріалом при будівництві лазень. Незалежно від виду основного матеріалу, з якого будується лазня – блоки це або дерево, керамзит необхідно застосовувати в будь-якому випадку для теплоізоляції простінків. Керамзитовий наповнювач дозволить надовго зберегти тепло і комфорт у Вашій лазні!

Найменша фракція керамзитового піску розміром до 3 мм найбільш ефективно використовується при виробництві унікальних будівельних матеріалів - теплоізоляційних кладок розчинів. Як відомо, шви між блоками - найслабше місце в кладці з точки зору теплоізоляції. А якщо в кладочному розчині замінити кварцовий пісок на керамзитовий, то це дозволить в 3.5 рази підвищити теплоізоляційні властивості стіни.


Переваги керамзиту

Check mark icon

Керамзит набуває свою унікальну легкість і теплоізоляційні властивості в результаті спучування глиняних окатишів при різкому випалюванні.

Check mark icon

Підлоги і стіни будинку, покриті розчином з додаванням керамзиту, будуть найтеплішими і найекологічнішими. Енергія Землі буде працювати на комфорт у Вас під ногами, незалежно від того, на якому поверсі використовується стяжка на розчині з керамзитом.

Check mark icon

Даний матеріал незамінний для багатьох технологічних процесів в будівництві. Але крім цього, застосування керамзиту дає ще й важливі психологічні та валеологические переваги:


Недоліки

Sad smiley icon

Головний недолік керамзиту - чимала вартість цього матеріалу, яка, тим не менш,
згодом компенсується економією на трудовитратах.

Info icon

Якщо при будівництві споруди посипати керамзитом фундамент, то це дозволить зменшити його глибину приблизно в 2 рази. Це означає, що досить буде фундаменту глибиною 80 см замість 150 см. При цьому витрати на дорожчий керамзит покриються економією на щебені і цементі. Також це не допустить промерзання фундаменту, а значить, вбереже будинок від виникнення перекосів кутів і отворів.


Технологія виробництва керамзиту

Технологія отримання керамзиту складається з ретельної підготовки та подальшої термічної обробки глини за допомогою відкритого вогню чи жару тліючого висококалорійного вугілля при температурі близько 1300 градусів.

Випал - це тільки фінальна стадія процесу, в той час як найбільш складною є його підготовча частина - створення і формування самого окатишу. На цій стадії виготовлені з суміші з водою шматочки глини потрапляють всередину довгого циліндра, що обертається, який являє собою досить дорогу конструкцію, яка має похиле розташування радіусом 3-5 метрів і довжину до 70 метрів.

Підготовка глини включає додавання точно заданої кількості води і подальше розмішування суміші. Скочуючись і обертаючись, шматочки глини поступово перетворюються в окатиші різних розмірів.

Від пропорції доданої води залежить те, наскільки матеріал спучиться, коли докотиться до точки випалу. Спучування відбувається за рахунок швидкого попадання окатишів в зону випалу, в якій вони перебувають від 30 до 45 хвилин, утворюючи в результаті тверду склоподібну оболонку під якою ховається внутрішня пориста структура.


Поділіться:

Іконка поділитися у Facebook Іконка поділитися в Twitter Іконка поділитися в Pinterest Іконка поділитися в VK
^