Купити сухі гіпсові суміші в Харкові

Найбільшим попитом зараз користується продукція KNAUF, Plato, ABC.

Google maps icon  Відгуки на сайті Google
Stars icon (38)

More icon

Компанія «Айрон Груп» пропонує гіпсові суміші для штукатурки за найкращими цінами в Харкові. У нас завжди в наявності великий асортимент штукатурки, шпаклівки, готової шпаклівки, гіпсової суміші монтажної для приклеювання гіпсокартону до стіни, машинної штукатурки, шпаклівки для швів гіпсокартону.

Ми працюємо безпосередньо з виробниками і перевіреними постачальниками сухих сумішей для внутрішньої обробки приміщень.

Ви можете бути впевнені в якості придбаних у нас шпаклівки і штукатурки. Пропоновані до продажу гіпсові суміші гарантовано витримають заявлений в технічних характеристиках термін експлуатації. Вся продукція сертифікована і відповідає міжнародним стандартам і нормам ДСТУ-П Б В.2.7-126: 2006 і ДСТУ Б В.2.7-82-99.

Менеджери «Айрон Груп» завжди готові проконсультувати і допомогти з оптимальним вибором необхідних виробів відповідно до умов Вашого проекту. Навантаження придбаних у нас матеріалів в будь-які види транспорту проводиться БЕЗКОШТОВНО. Зателефонуйте нам для отримання повної інформації щодо даного товару, швидкого оформлення замовлення та організації його доставки на об'єкт.

Мішок шпаклівки Knauf Rotbamd Фініш 25кг


Основні характеристики і ціни


Сухі гіпсові суміші - це екологічно чистий матеріал щільної дрібнозернистої структури на основі натурального гіпсу, призначений для застосування виключно в сухих приміщеннях. Висока гігроскопічність гіпсу (здатність поглинати вологу) не дозволяє використовувати ці суміші для зовнішніх робіт. Матеріал наноситься як ручним, так і машинним способом.

Основні експлуатаційні властивості гіпсових сумішей:

  • Простота і зручність в застосуванні - в більшості випадків розчин готується простим змішуванням порошку з водою в співвідношенні 1 літр води на 2.5 кг суміші (1:2.5);
  • Екологічність – матеріал зробоений з природніх компонентів і абсолютно безпечний для навколишнього середовища;
  • Пожежна безпека - гіпс не горить, а при нагріванні виділяє накопичену вологу, що додатково перешкоджає поширенню вогню. Матеріал зберігає свої корисні властивості і не руйнується навіть під дією відкритого полум'я і високих температур в 600-700 градусів протягом тривалого часу;
  • Хороші тепло- і звукоізоляційні властивості - шар штукатурки дозволяє створити додатковий бар'єр для шумоізоляції, а, крім того, його фізичні властивості сприяють і кращому збереженню тепла всередині приміщень.

Info icon Назва Ед. Ціна
Info icon Машинна Штукатурка Knauf MP-75 30кг міш 130,00
Info icon Штукатурка Knauf Старт 30кг міш 130,00
Info icon Шпаклівка Knauf Фініш 25кг міш 121,00
Info icon Шпаклівка Knauf Мульті-Фініш 25кг міш 220,00
Info icon Шпаклівка для стиків Knauf Фугенфуллер 25кг міш 170,00
Info icon Шпаклівка для стиків Knauf Уніфлотт 25кг міш 770,00
Info icon Штукатурка Knauf Ротбанд 30кг універсальна міш 180,00
Info icon Клей для гіпсокартона Knauf Перлфікс 30кг міш 144,00

Додаткова інформація


Види гіпсових сумішей

У каталозі компанії «Айрон Груп» представлені такі види гіпсових сумішей:

Info icon

Використовувати та зберігати сучасні сухі суміші набагато простіше і
зручніше, ніж готові розчини, які були популярні раніше.


Сфера застосування

Info icon

Гіпсова шпаклівка, штукатурка, клейові і вирівнюють суміші зараз масово застосовуються для внутрішніх оздоблювальних робіт, а також при ремонті та реконструкції виробничих або житлових приміщень.


Дані вироби призначені для наступних видів робіт:


Особливості застосування

Check mark icon

Суміші на основі гіпсу зовсім не підходять для вологих приміщень, таких як кухня або санвузол, а також для будь-яких зовнішніх робіт. Їх краще застосовувати при стандартній кімнатній температурі (20-22 градуса) і при відсутності протягів. Врахуйте, що дерев'яну поверхню шпаклювати безпосередньо гіпсовою сумішшю не можна, для цього потрібні спеціалізовані види штукатурки!

Check mark icon

Робота з цим матеріалом, пов'язана з підвищеним забрудненням робочої зони, до чого треба приготуватися заздалегідь і використувати захисні плівки або інші доступні засоби.

Check mark icon

Основу треба ретельно підготувати перед нанесенням суміші, а після цього готовий розчин нанести на поверхню будь-яким способом з використанням кельми і шпателя.

Check mark icon

Готову суміш бажано використати протягом 30 хвилин після її приготування, не допускаючи попадання прямих сонячних променів на робочу поверхню. Якщо маса в підготовленій ємності вже почала схоплюватися, її не можна більше використовувати, а розведення з водою ніяк не зупинить цей процес!


Переваги

Check mark icon

Висока пластичність виключає появу тріщин в процесі висихання;

Check mark icon

Швидке застигання прискорює процес оздоблювальних робіт;

Check mark icon

Готова штукатурка має невелику вагу і краще утримується на поверхні, ніж цементна, що полегшує і спрощує роботу;

Check mark icon

Пориста структура матеріалу додатково регулює вологість і створює сприятливий мікроклімат в приміщенні;

Check mark icon

Низька теплопровідність і висока вогнестійкість;

Check mark icon

Простота і зручність в застосуванні - готові компоненти просто розбавляються водою і перемішуються. Сухі суміші також дуже зручні для зберігання і транспортування;

Check mark icon

Економічність - для досвідченого фахівця грамотне застосування суміші не складе великих труднощів і дозволить значно скоротити витрату матеріалів.

Check mark icon

Доступна ціна гіпсових сумішей забезпечується за рахунок недорогої сировини і сучасних технологій виробництва.

Check mark icon

Відсутність необхідності в додатковій обробці поверхні після застигання;

Check mark icon

Універсальність виробу дозволяє наносити матеріал як вручну, так і машинним методом;


Виробництво

Основною сировиною для виготовлення сухих гіпсових сумішей є будівельний гіпс, а також інші додаткові матеріали (загусники, целюлоза, пластифікатори).

На початковому етапі компоненти просівають і поміщають в бункери. Далі відбувається дозування спеціальними апаратами відповідно до технологічних вимог продукції, що випускається, та механічне змішування її компонентів. На фінальній стадії готова продукція упаковується в міцні картонні мішки і транспортується на склад.


Поділіться:

Іконка поділитися у Facebook Іконка поділитися в Twitter Іконка поділитися в Pinterest Іконка поділитися в VK
^