Купити гіпсокартон в Харкові

Найбільшим попитом зараз користуються листи гіпсокартону виробництва KNAUF довжиною 2.5 і 3 метри, шириною 1.2 метра і товщиною 9.5 і 12.5 мм.

Google maps icon  Відгуки на сайті Google
Stars icon (38)

More icon

Компанія «Айрон Груп» пропонує високоякісний гіпсокартон за найкращими цінами в Харкові. У нас завжди в наявності великий асортимент гіпсокартонних листів стінових, стельових і вогнестійких. Ми працюємо безпосередньо з виробниками і тільки з перевіреними постачальниками.

Крім армуючих добавок для додаткового пожежозахисту картонний шар листів покривається декількома шарами вогнетривкого просочення. Ви можете бути впевнені в якості придбаних у нас гіпсокартону, клею, сумішей, кріплення і всіх супутніх виробів. Вся пропонована продукція сертифікована і відповідає міжнародним стандартам і нормам ДСТУ Б В.2.7-95-2000. Тому наші товари гарантовано витримають заявлений в технічних характеристиках термін експлуатації.

Менеджери «Айрон Груп» завжди готові проконсультувати і допомогти з оптимальним вибором необхідних виробів відповідно до умов Вашого проекту. Навантаження придбаних у нас матеріалів проводиться БЕЗКОШТОВНО в будь-які види транспорту. Зателефонуйте нам для отримання детальної інформації по даному товару, швидкого оформлення замовлення і організації його доставки на об'єкт.

Продаж гіпсокартону стінового і стельового


Основні характеристики і ціни


Гіпсокартон - будівельна плита, всередині якої знаходиться гіпсовий шар, обклеєний з двох боків картоном. До складу такого листа входить 93% гіпсу і 6% картону, а ще 1% припадає на зволожуючі і зв'язуючі речовини.

Листи цього матеріалу застосовуються для обшивки стінових і стельових поверхонь, влаштування внутрішніх перегородок і вирівнювання поверхонь за допомогою профілю. Лист має стандартну довжину 2-3 метра, ширину 1.2 м і товщину 6.5-12.5 мм, а його вага становить від 5 до 9.5 кг / м2 в залежності від товщини і типу виробу.

Гіпсокартон належить до сфери сухого будівництва, яка виключає важкі і трудомісткі «мокрі» роботи. Даний будматеріал виготовляється з натуральної сировини, тому екологічний і абсолютно нешкідливий. Він не горить, має хороші звукоізоляційні властивості, легко ріжеться і простий у використанні.

Хоча гіпсокартон і призначений для застосування всередині приміщень при кімнатних умовах, проте він без проблем переносить і короткочасні перепади температури без порушення експлуатаційних властивостей. Фізичні розміри гіпсокартонної плити не зміняться при температурі нижче нуля. В той час як вагонка, що перенесла таку температуру, пожолобиться при поверненні до нормальних умов.


Info icon Назва Ед. Ціна
Info icon Гіпсокартон Knauf стельовий 2м шт 74,00
Info icon Гіпсокартон Knauf стельовий 2,5м шт 92,00
Info icon Гіпсокартон Knauf стіновий 2м шт 85,00
Info icon Гіпсокартон Knauf стіновий 2,5м шт 98,00
Info icon Гіпсокартон Knauf стіновий 3м шт 119,00
Info icon Гіпсокартон Knauf стельовий 2м вологостійкий шт 94,00
Info icon Гіпсокартон Knauf стельовий 2,5м вологостійкий шт 116,00
Info icon Гіпсокартон Knauf стіновий 2,5м вологостійкий шт 122,00
Info icon Гіпсокартон Knauf стіновий 3м вологостійкий шт 146,00
Info icon Гіпсокартон Knauf стіновий 2,5м вогнестійкий шт 116,00

Додаткова інформація


Види гіпсокартону

За способом застосування гіпсокартон поділяють на стіновий і стельовий. На практиці ці види виробів відрізняються тільки товщиною: у стельового 6.5-9.5 мм, а стінового -- 9.5-12.5 мм. Інших принципових відмінностей у виконанні листів немає, так як головними критеріями тут є міцність і вага.

Info icon

Зроблена за допомогою металевого каркаса стеля, не здатна витримувати велику вагу, тому тут застосовується більш тонкий стельовий гіпсокартон. Його міцності достатньо, щоб забезпечити необхідну функціональність і витримати вагу вбудованих світильників з невеликим запасом. У той же час, товщини стінового гіпсокартону цілком достатньо для того, щоб повісити на нього дзеркало, легку полицю або навіть телевізор, використовуючи спеціальне кріплення.


Залежно від умов експлуатації гіпсокартонний лист поділяється на 3 види:


Info icon

Крім того, існує ще один вид гіпсокартону - рентгенозахисний. Для його виробництва застосовується спеціальний наповнювач, що послаблює рентгенівське випромінювання. Рентгенозахисний гіпсокартон застосовується в медицині при обстеженні пацієнтів в кабінетах радіології, де працюють рентген, МРТ і т.п.


Сфера застосування гіпсокартону

Зараз листи гіпсокартону широко затребувані при будівництві і ремонті житлових будинків і промислових будівель для наступних цілей:


Переваги

Check mark icon

Гіпсокартон дозволяє швидко і легко зводити внутрішні перегородки, робити звукоізоляцію і внутрішнє утеплення стін. Матеріал добре піддається різанню, а для його монтажу досить стандартного набору інструментів;

Check mark icon

Конструкції з гіпсокартону дозволяють не тільки отримати ідеально рівну поверхню, але і значно заощадити час і гроші;

Check mark icon

Цей виріб служить відмінним матеріалом для втілення складних дизайнерських рішень, створення незвичайних геометричних поглиблень або виступів будь-якої форми;

Check mark icon

Гіпсокартон без проблем переносить короткочасні впливи низьких температур і вологи, і не є горючим матеріалом;

Check mark icon

Цей будматеріал абсолютно нешкідливий, тому що в його складі присутні тільки екологічно чисті речовини: гіпс, папір і органічні зв'язуючі компоненти.


Виробництво

Основною сировиною для виготовлення гіпсокартону є гіпс. Цей мінерал, добувається поверхневим або шахтним способом переважно в відмираючих водних джерелах. Картон, що застосовується для виробництва, повинен відповідати параметрам ГОСТ 8740-85 і мати міцність в діапазоні 0.17 - 0.22 кг / м2.

Виробництво гіпсокартону відбувається в кілька етапів:

  1. Заготівля і формування гіпсової суміші;
  2. Приготування додаткових мінеральних компонентів для отримання структури і хімічного мила для спінювання матеріалу;
  3. Змішування отриманих сумішей з додаванням каталізатора для кращого застигання;
  4. Заливка отриманої маси (шламу) між двома листами картону, які подаються рівномірно з 2-х рулонів на спеціальному верстаті;
  5. Вальцювання країв, промивка листа і порізка на фрагменти потрібної довжини;
  6. Сушка, фасування і відправка готової продукції на зберігання для подальшої реалізації.

Поділіться:

Іконка поділитися у Facebook Іконка поділитися в Twitter Іконка поділитися в Pinterest Іконка поділитися в VK
^