Купити цемент в Харкові

Найбільшою популярністю зараз користується цемент марок М400 і М500, фасування в мішках по 25 і 50 кг.

Google maps icon  Відгуки на сайті Google
Stars icon (38)

Іконка крапки

Звернувшись у компанію «Iron Group», ви гарантовано і безпечно придбаєте якісний цемент за найвигіднішими цінами в Харкові.

Наші менеджери завжди готові проконсультувати і допомогти з оптимальним вибором необхідних виробів відповідно до умов Вашого проекту і норм ГОСТ/ДСТУ. Навантаження придбаних у нас матеріалів проводиться БЕЗКОШТОВНО. На нову продукцію надаються сертифікати та повний пакет документів.

Зателефонуйте нам для отримання повної інформації щодо даного товару, швидкого оформлення замовлення та організації його доставки на об'єкт.

Цемент Міцний Дім оптом і вроздріб


Основні характеристики і ціни


Цемент є основною сполучною неорганічною речовиною, що широко застосовуваним як в будівельній промисловості, так і в цивільному будівництві. Це порошок сірого кольору, який при розведенні з водою утворює в'язку пасту. Проходячи через серію фізико-хімічних реакцій, вона застигає і набуває каменевидного стану.

Цемент складається з клінкеру (сильно подрібненої обпаленої суміші вапняку, змішаної з глиною або доменного шлаку), а також гіпсу і різних домішок. Зараз без використання цементу не обходиться жоден будівельний об'єкт.

Серед основних корисних властивостей цементу - високі показники міцності і щільності, хороше зчеплення з шорсткою поверхнею і сталевими арматурами, швидкі терміни застигання. Максимум через 10 годин якісний цемент твердне до кам'яного стану. Від гіпсу і вапна цемент відрізняється тим, що здатний тверднути не тільки на повітрі, але і в воді.

Без спеціальних домішок висохлий цемент - матеріал дуже крихкий і ненадійний. Він легко пошкоджується від механічних впливів, псується від тривалого перебування у воді і агресивного впливу навколишнього середовища. Однак за допомогою різних хімічних домішок суміш набуває додаткових властивостей - підвищену щільність, морозостійкість, водонепроникність, стійкість перед корозією.

Сухий цемент має обмежений термін зберігання - герметично запакованим він зберігає властивості протягом року, а в відкритому вигляді гарантований термін придатності не перевищує 2 місяці.


Info icon Назва Ед. Ціна
Info icon Цемент Міцний Дім ПЦII/БШ М400 25кг міш 81,00
Info icon Цемент Міцний Дім ПЦII/БШ М400 50кг міш 162,00
Info icon Цемент Балаклія ПЦII/БШ М400 50кг міш 125,00
Info icon Цемент ПЦII/БШ М400 Івано-Франківськ 50кг міш 187,80
Info icon Цемент Міцний Дім ПЦI М500 25кг міш 98,00
Info icon Цемент ПЦI М500 Івано-Франківськ 50кг міш 185,00
Info icon Цемент ПЦI М500 Евроцемент 50кг міш 185,00
Info icon Цемент Міцний Дім ПЦI М500 50кг міш 180,00

Додаткова інформація


Маркування цементу

Марка цементу позначається буквою «М» і цифрою, що вказує на його міцність - тобто, максимальне навантаження в кілограмах, яку здатна витримати висохла суміш. Наприклад, марка М300 витримує вагу 300 кг на кубічний сантиметр, М500 - 500 кг / см3.

Таким чином, за міцністю цемент ділять на п'ять марок: 300, 400, 500, 550 і 600. Максимальне маркування, яке можна побачити - М700, але такий матеріал використовується вкрай рідко, і тільки у військовому будівництві.

Крім основного маркування з буквою М, на мішках з цементом можна побачити додаткову букву Д і цифри - 0, 20 або 80. Ці дані означають відсоток корисних домішок у цементній суміші по відношенню до чистого клінкеру.

За типом цемент підрозділяється на портландцемент і шлакопортландцемент. Другий тип вважається менш міцним і маркується цифрою 300 або 400, але з припискою букв ШПЦ. Портландцемент більш міцний і популярний в будівництві. Його маркування зустрічається від М400 (найпопулярніший вид) до М600 (надміцний цемент).

Крім усього, на мішках з цементом можна зустріти таке маркування:

Сфера застосування

На основі цементу роблять різні бетонні та залізобетонні конструкції, розчини для фундаменту, стяжки підлоги і кладки стін з цегли, шлакоблоку, газо- і піноблоку. Крім того, цементними розчинами штукатурять стіни, з нього роблять клей для плитки та інші матеріали.

Цемент використовується для виготовлення:

Переваги

Іконка галочка

М500 Д20 – це найпоширеніша марка цементу в цивільному і промисловому будівництві. Даний матеріал швидко застигає, стійкий не тільки до вологи, але і корозії, перепадів температур. Це найкращий вид цементу для виготовлення фундаментів і бетонних/залізобетонних виробів. Також він використовується для приготування штукатурки і інших оздоблювальних розчинів.

Іконка галочка

М400 Д0 – стійкий до корозії матеріал. З цієї марки цементу роблять бетон і залізобетон. Також вона застосовується для створення підземних споруд.

Іконка галочка

М400 Д20 – відрізняється морозостійкістю і вологостійкістю. Застосовується для зведення особливо міцних будівель.

Іконка галочка

М500 Д0 – має підвищені показники вологостійкості і морозостійкості. Швидко застигає і вважається найбільш довговічним. Використовується при відновлювальних роботах підвищеної складності.

Виробництво

В процесі виготовлення цементу глину і вапняк спочатку кладуть в спеціальну піч для випалювання, де їх нагрівають до температури понад 1400 градусів. Внаслідок такого випалу матеріали змінюють свою структуру і перетворюються в спеціальні гранули (клінкер).

Після цього клінкер змішують з гіпсом для того, щоб майбутній цемент добре і швидко застигав. Також в порошок підсипають і інші активні домішки, які дозволяють досягти додаткового поліпшення необхідних властивостей матеріалу.


Поділіться:

Іконка поділитися у Facebook Іконка поділитися в Twitter Іконка поділитися в Pinterest Іконка поділитися в VK
^