Діловий метал на складі

Діловий металлопрокат - розумна економія засобів на будівництві та ремонту!

Автор:  Iron Group
2019-01-19Діловим металом називають всі вироби металопрокату, які були у вжитку, пройшли демонтаж і можуть бути використані за своїм прямим призначенням повторно. Залишаючи пункт прийому брухту, всі металеві вироби автоматично стають діловим металом.

Найважливішою корисною якістю такого виду брухту вважається його придатність до подальшого використання без додаткової переробки на подрібнюючих комбінатах і переплавлення.

Застосування ділового металу

Основне застосування для ділового трубного брухту - це використання б/в труб в якості заливних паль. Для цього зазвичай використовуються труби наступних діаметрів: 159, 219, 325, 426, 530, 630, 720 і 820 мм.

Інші види ділового металу включають в себе: двотаврові балки, рейки, швелери, куточки, листи. Ці металовироби користуються підвищеним попитом, і широко використовуються в якості будівельного матеріалу при зведенні каркасів будинків і гаражів, а також господарських будівель і тимчасових допоміжних конструкцій, які можуть використовуватися багаторазово.

Сьогодні попит на перераховані вище металовироби неухильно зростає, що відображається і в цінах на них. У той же час, діловий прокат істотно дешевший і дозволяє заощадити до 60% в порівнянні з новим металом. Тому більшість будівельників вже добре усвідомили всі вигоди застосування такого металу і по можливості намагаються закуповувати саме його замість нового металопрокату.

Як придбати металопрокат

На складах компанії Iron Group постійно в наявності широкий асортимент нового і ділового металу. Звертайтеся до фахівців нашої компанії. Вони не тільки повідомлять Вам про наявність і ціни на для продукцію, але й допоможуть правильно підібрати і максимально вигідно придбати вироби, а також вирішити питання з їх доставкою на об'єкт.

Поділіться:

Іконка поділитися у Facebook Іконка поділитися в Twitter Іконка поділитися в Pinterest Іконка поділитися в VK
^