Металобази м. Харків

Металобази м.Чугуїв

Металевий швелер на складі

Двотаврова балка колонна

Автор:  Iron Group
2019-02-01Чудова новина!

Тепер у нас можна придбати балку двотаврову колонну, а також інші балки спеціального призначення:

Двотавр - унікальний за своїми техніко-експлуатаційними параметрами продукт чорної металургії. Балка двотаврового профілю в тридцять разів жорсткіша і в сім разів міцніша за балки квадратного профілю аналогічної площі перетину, що також перевершує і міцність швелера. Цей виріб широко і успішно застосовується в найрізноманітніших сферах і придатний для застосування в суворому кліматі та інших складних умовах експлуатації.

Балки колонні з двотавра являють собою варіацію фасонних виробів, у яких перетин профілю нагадує букву "H". Запропонований на будівельному ринку асортимент двотаврів колонних, виконується, як правило, зі спеціальної сталі конструкційного типу, що має підвищену міцність і низькі легуючі властивості.

Безсумнівним плюсом металевої колони двотаврового перетину є те, що правильно розрахований конструкційний вузол здатен ефективно впоратися з різного роду навантаженнями статичного і динамічного характеру.

Сфера застосування двотавру «К»

Сталеві перекриття з двотаврів балок
Перекриття з двотаврів балок.

Сфера застосування колонних металовиробів двотаврового типу досить широка. Кількість варіантів використання матеріалу постійно зростає.

Даний продукт досить ефективний і застосовується в наступних випадках:

Двотавр в конструкціях
Двотавр в конструкціях.

Щоб дізнатися інші напрямки використання сталевого двотавра і актуальні ціни на нього, відвідайте розділ нашого сайту про цей вид прокату.

Двотавр на складі
Двотавр на складі.

  Поділіться:

Іконка поділитися у Facebook Іконка поділитися в Twitter Іконка поділитися в Pinterest Іконка поділитися в VK
Кнопка Вгору