Металевий швелер на складі

Швелер та його застосування

Автор:  Iron Group
2019-01-25Швелер - популярний вид сортового металопрокату, без якого не обійтися в сучасному будівництві. Дана конструкція має П-подібний поперечний переріз, тобто складається зі стінки і двох полиць. Така форма профілю забезпечує поєднання конструкційних властивостей і надійності, що дозволяє при відносно невеликій вазі легко витримувати значні навантаження.

Сьогодні попит на подібні вироби сортового прокату досить високий, що обумовлено широким використанням бетонних і металевих конструкцій. Металеві вироби цього типу найчастіше використовуються в якості опорних елементів конструкцій і застосовуються як в будівництві, так і при виконанні ремонтних робіт.

Види швелера

У будівництві застосовуються металеві швелери наступних видів:

  • мають внутрішній У-ухил полиць (не має відношення до швелера посиленого У);
  • з паралельними внутрішніми полицями (П);
  • гнуті рівноміцні і нерівноміцні;
  • холоднокатані;
  • спеціальні.

Застосування швелера

Сталеві швелери застосовуються як особливо міцні і надійні елементи для зміцнення стін, армування конструкцій з бетону, будівництва ліній електропередач, виготовлення перекриттів і різних видів стелажів. Таким способом забезпечується максимальна довговічність цих споруд. Також вони затребувані і в інших сферах, наприклад, в машинобудуванні.

Перфорований швелер має отвори для кріплення і тому його монтаж може бути проведений без зварювання.

Також всередині швелера можуть бути прокладені труби з менш міцних матеріалів, це надає трубопроводу підвищену зносостійкість.

Ціни на швелер дивіться в нашому прайсі наш каталог.


Використання швелера при спорудженні сходів
Використання швелера.

Поділіться:

Іконка поділитися у Facebook Іконка поділитися в Twitter Іконка поділитися в Pinterest Іконка поділитися в VK
^