Купити профіль для гіпсокартону в Харкові
Найбільшою популярністю зараз користується продукція «Knauf», «Профіль України», і «Siniat».



Звернувшись в компанію «Iron Group», ви гарантовано і безпечно купуєте якісний металевий профіль CD, UD, а також перегородковий CW і UW для гіпсокартону за найвигіднішими цінами в Харкові.
Наші менеджери завжди готові проконсультувати і допомогти з оптимальним вибором необхідних виробів відповідно до умов Вашого проекту і норм ДСТУ Б EN 14195: 2015. Навантаження придбаних у нас матеріалів проводиться БЕЗКОШТОВНО в транспорт будь-якого типу. На нову продукцію надаються сертифікати та повний пакет документів.
Зателефонуйте нам для отримання повної інформації щодо даного товару, швидкого оформлення замовлення і організації його доставки на об'єкт.

Основні характеристики і ціни
Профіль для гіпсокартону - це П-подібні сталеві рейки з тонкого металу, до яких кріпляться гіпсокартонні листи. Даний матеріал використовується в якості несучого каркаса при зведенні внутрішніх перегородок між приміщеннями, підвісних стель, організації додаткового утеплення стін і звукоізоляції.
Альтернативним матеріалом для виготовлення каркаса можуть служити дерев'яні рейки. Однак в Україні металеві профілі отримали повсюдне застосування завдяки їх більш високій міцності, довговічності і простоті монтажу.
Стандартні розміри сталевих профілів знаходяться в межах: довжина 3-4 м, товщина 0.4-0.6 мм, а ширина 27-100 мм. Також застосовуються посилені профілі з товщиною металу до 2 мм. Перегородка з посиленого матеріалу здатна витримувати двері вагою до 100 кг.
Профілі виготовляються з рифленою або гладкою поверхнею. Рифлений профіль забезпечує кращу фіксацію деталей за рахунок нерівностей, а гладкий легший в збірці.
✔ Додаткова інформація
Види гипсокартонових профілів
Гіпсокартонні профілі поділяють на види, в залежності від способу їх кріплення і функціонального застосування:
- UD - направляючий профіль. Встановлюється по периметру стелі або стін майбутньої конструкції. З його допомогою створюються багаторівневі стелі, для елементів типу CD він є направляючим. Профіль UD-27 може також використовуватися і як перемичка для дверних прорізів, має довжину 3 м, ширину 27 мм і товщину 0.4-0.55 мм.
- CD - стоєчний профіль, використовується для формування каркаса стіни або гіпсокартонної стелі. Профіль має наступні розміри: довжина 3 або 4 метри, ширина 60 мм (CD-60) або 47 мм (CD-47), а товщина 0.4-0.55 мм. Готова конструкція з використанням CD-47 легше, швидше монтується, дозволяє заощадити площу і обходиться дешевше через меншу кількість використовуваного металу. Застосування більш вузького профілю CD дозволяє максимально заощадити корисний простір, що особливо актуально для невеликих приміщень, таких як гардероб, комора, ванна або туалет. Міцність тонкого профілю незначно поступається CD-60 за рахунок більшої жорсткості.
- UW - профіль для створення внутрішніх перегородок. Застосовується в каркасах для облицювання стін і підвісних стель з гіпсокартону, і є направляючим для елемента CW. Він має товщину металу 0.35-0.55 мм, ширину 50,75 і 100 мм, а довжину 3 або 4 метри.
- CW - стоєчний профіль для каркаса. Зустрічається 3-х типів: CW-50, CW-75, CW-100 (цифра відповідає ширині в міліметрах). До цього виробу кріпиться гіпсокартон з обох сторін при монтажі міжкімнатних перегородок. Для виробництва використовується сталь товщиною 0.4-0.55 мм.
- Арочний профіль CD має опуклу або увігнуту форму, легко згинається і застосовується для монтажу криволінійних елементів і арок. Цей тип профілю є самонесучим і має ті ж характеристики, що й стоєчний стельовий.
- Профіль кутовий захищає кути і торці конструкції від механічних пошкоджень. Кутові елементи профілів мають перетин 25х25 або 31х31 при товщині 0.4-0.5 мм і довжині 3 метри.
- Профіль маячковий (маяк штукатурний) використовується при оштукатурюванні стін для контролю рівномірності рівня штукатурки, що наноситься, і значно прискорює цей процес. Використовуються вироби довжиною 2.5-3 м і висотою 6 мм. Спочатку маяк закріплюється вертикально розчином на потрібному рівні стіни, а потім виставляється по схилу, щоб контролювати нанесення штукатурки на одному рівні. Для забезпечення рівномірності рівня розчину зазвичай використовують кілька маячкових профілів, розташованих на відстані 1-2 м один від одного.

Для монтажу сталевих конструкцій також знадобиться застосування додаткових з'єднувачів і спеціалізованих кріплень. Широкий асортимент різноманітних кріпильних матеріалів, підвісів, подовжувачів і саморізів по металу, можна також придбати в компанії «Iron Group» в Харкові.
Сфера застосування
Гіпсокартонні конструкції з каркасом з металевого профілю активно застосовуються в сучасному будівництві. Зараз без цього матеріалу практично не обійтися при зведенні промислових об'єктів або житлових комплексів.
Стіна з гіпсокартону дозволяє приховати нерівність поверхонь там, де це неможливо зробити іншими способами, а також легко розмістити і приховати інженерні комунікації. Крім того, в порожнинах перегородок можна розмістити і наповнювач з мінеральної вати, щоб зменшити рівень шуму і втрати тепла.
Перегородки на основі металевих конструкцій дозволяють:
- Зробити перепланування внутрішнього простору з мінімальними витратами;
- Швидко провести реконструкцію офісних будівель або торгових площ;
- Позбутися надмірної кривизни стелі й стін там, де зробити це іншими способами дорого або проблематично.
Переваги

Сталеві конструкції з профілю і гіпсокартону прості і зручні в монтажі, відрізняються невеликою вагою, компактністю і довговічністю. Цей матеріал обходиться дешевше якісного дерева або цегляної кладки.

Тонкий метал легко піддається різанню і йому легко надати необхідну форму. З металевим каркасом працювати швидше, зручніше і чистіше. Для зберігання профілю не потрібно дотримуватися особливих температурних умов, а його вогнестійкість істотно вища, ніж у дерева. Дешева дерев'яна конструкція з часом починає «грати», в той час як метал не деформується навіть при значних змінах умов зовнішнього середовища.

У випадках, коли поверхня стіни має високу кривизну, при реалізації складних дизайнерських рішень, або якщо необхідно додаткове утеплення чи звукоізоляція - альтернативи недорогому металевому каркасу для перегородок просто немає!
Основні переваги металевих каркасів:
- Висока міцність, надійність і довговічність конструкції;
- Зручність застосування в складних дизайнерських проектах;
- Стійкість до агресивного середовища і вогнестійкість;
- Невелика маса і компактні розміри;
- Невисока вартість матеріалів;
- Простота і легкість монтажу.
Виробництво

Для виробництва металевого профілю використовується оцинкована сталь товщиною 0.3-0.7 мм в рулонах. Виробничий процес включає холодне гнуття металу на спеціальних прокатних верстатах, кожен з яких виробляє свій тип профілю. Пройшовши формування, матеріал обрізається, формуючи готовий виріб завдовжки від 3 до 6 метрів.